کرالا طلا تشنج: اصلی وزیر به سانتی متر Vijayan اخراج بعد از 30 کیلوگرم طلا کشف و ضبط دیپلماتیک از چمدان در تریواندروم فرودگاه

30 کیلوگرم طلا کشف و ضبط در تریواندروم فرودگاه: کرالا سانتی متر Vijayan اصلی وزیر M Sivasankar اخراج. (فایل عکس)

در یک تحول مهم قرار می دهد که از کرالا وزیر در حوض M Sivasankar اصلی وزیر به سانتی متر بوده و اخراج او اتهام دخالت در راکت که دیدم تشنج از 30 کیلوگرم طلا در تریواندروم فرودگاه دیروز خبرگزاری ANI گزارش شده است. آن گفت: IAS میر محمد داده شده است هزینه های اضافی از موقعیت. Sivasankar ادامه خواهد داد به آن باقی می ماند ،

یک کرالا ساکن دستگیر شد در حالی که یک زن کارمند از دولت آن گروه اخراج شد خود را به اتهام دخالت در قاچاق طلا سر و صدا. توسعه می آید یک روز پس از 30 کیلوگرم طلا به ارزش 15 تومان کرور روپیه کشف و ضبط شد در تریواندروم فرودگاه از چمدان دیپلماتیک توسط بخش آداب و رسوم. این اولین بار است که گمرک کشف و ضبط شده است طلا در این کشور از چمدان دیپلماتیک به معنای برای کارکنان در امارات متحده عربی سرکنسولگری در کرالا است.

اخبار مرتبط

این ساکنان محلی که در حال حاضر در بازداشت قبلا کار می کرد با کنسولگری-اداره کل به عنوان یک حرفه ای. علاوه بر این او یک زن کارمند از دولت آن گروه دیگر بوده است از خدمات برای دخالت خود را در مورد. او شناخته شده به عنوان Swapna Suresh.

Swapna مشغول به کار به عنوان یک مدیر بازاریابی با فضای پارک را تحت کرالا دولت زیرساخت های فن آوری اطلاعات محدود است. عمل در برابر بانوی آمد و پس از Sarith اصلی متهم ریخته لوبیا در مورد Swapna دخالت در طول بازجویی.

قابل توجه Swapna قبلا مشغول به کار در کنسولگری به عنوان دبیر اجرایی.

او بنا به گزارش absconding و آداب و رسوم مقامات او را مورد بررسی قرار آپارتمان در شهر یک گزارش در هند اکسپرس گفت.

با توجه به آداب و رسوم Sarith در زمان استفاده از مصونیت و امتیازات برخوردار ماموریت های دیپلماتیک. او دیگر در ارتباط با کنسولگری.

منابع گفت: هند اکسپرس که این اقدام خنثی شد و این محموله کشف و ضبط بر اساس یک نکته خاص ، Sarith دستگیر شد و از فرودگاه که در آن او آمده بود به جمع آوری محموله. در ضمن درهم سرکنسولگری دفتر طرد شده است حمل و نقل و قول داد برای همکاری با بررسی” آداب و رسوم کمیسر Deepak Kumar گفت.

دخالت یک بانوی کارمند دولت در این بخش قرار داده است وزیر Pinarayi Vijayan در حوض. Vijayan که دسته آن نمونه کارها رو به مخالفت با خشم.

هر دو کنگره و بی جی پی گفته اند که سانتی متر را (CMO) لینک با راکت قاچاق طلا.

ارشد کنگره رهبر رامش Chennithala گفت Vijayan نمی تواند سکوت در مورد این مسئله و خواستار یک پروب توسط CBI.

“سوء استفاده از مصونیت دیپلماتیک بین المللی انشعابات. برای اولین بار از کرالا سانتی متر رسیده است در زیر سایه چنین جدی نماید. نام دو مقامات ارشد CMO حال مرتبط در رسانه ها. تمام این موضوع نیاز به یک CBI کاوشگر” رهبر مخالفان گفت.

BJP دولت رئیس جمهور K Surendran ادعا دخالت رئیس دفتر وزیر. او گفت که وزیر اصلی کار شده است یک بازدید کننده مکرر در Swapna محل اقامت.

“او درگیر شده بود در پرونده های جنایی در گذشته است. چنین فرد منصوب شد در این بخش با چشم پوشی از CMO,” او گفت:.

در ضمن سانتی متر Vijayan است رد اتهامات گفت Swapna منصوب شده بود بدون دانش خود را و هشدار داد BJP در برابر تلاش برای لکه دار کردن CMO تصویر توسط “گفتن هر زباله”.

“من نمی دانم که تحت آن شرایط او منصوب شد. آن را با اجازه من,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>