نرخ بهره پایین رژیم حیاتی برای بقای بانک ها در این مقطع: KV Kamath

KV Kamath, interest rate, bank interest rate, check interest rate, New Development Bank, economic slowdown, recession, coronavirus, RBI, moratorium K V Kamath گفت که انتخاب کنید تا در رشد مهم است که برای بهبود سلامت بخش بانکی است. (فایل تصویر)

برجسته بانکدار و رییس جمهور سابق و جدید بانک توسعه K V Kamath در یکشنبه تن به تن برای کم بهره رژیم گفت: این مهم است برای بقای بانک ها در این مقطع.

از نظر زمان رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و پس از آن مستندات, Kamath مشاوره برای وام دهندگان قابل توجهی به بانک ها خیره افزایش در دارایی های غیر نمایشی (NPAs).

اخبار مرتبط

“من فکر می کنم بخش بانکی بود که با داشتن یک مشکل است, اما من فکر می کنم بخش بانکی با همه تلاش های دولت سرمایه است که تزريق و غيره بود و بیرون آمدن از مشکلات. به آن نیاز دارد کمی بیشتر در دست نگه داشتن آن هنگام بیرون آمدن از چالش ها” گفت: در مصاحبه با CNBC-TV18.

شغلی بانکدار گفت که انتخاب کنید تا در رشد مهم است که برای بهبود سلامت بخش بانکی است. “…با گام هایی که برداشته شده رشد خواهد اتفاق می افتد که آیا آن است که در شرکت های بزرگ هند که آیا آن است که در مناطق روستایی هند و یا اینکه آیا آن است که در خرده فروشی هند, من فکر می کنم ما نیاز به حفظ شتاب رشد,” او گفت:.

“دوم است که در این نقطه در زمان نرخ بهره پایین است. نرخ های بهره پایین تر در حال رفتن به بحرانی برای بقای بانک ها… من حدس می زنم که نرخ بهره نیاز به کاهش و حتی بیشتر اگر بانک ها باید به اطراف بدون درد بیش از حد. در غیر این صورت آنها احتمالا خواهد آمد اما (با), اکستریم, درد و پول ارائه شده توسط ذینفعان مختلف,” او گفت:.

Kamath گفت: “تزریق سرمایه مورد نیاز خواهد بود اما منظور از سرمایه تزریق خواهد شد به طور قابل توجهی پایین تر از آنچه در آن است, اگر شما در, اجرای نرخ بهره بالا رژیم است. بنابراین من فکر می کنم بانک ها واقعا نیاز به نگاه چگونه کار می کنند و با دولت با تنظیم کننده برای اطمینان حاصل شود که نرخ بهره پایین آب و هوا ماندگار”.

استقبال از این تصمیم RBI برای تمدید مهلت قانونی برای وام گیرندگان تا ماه اوت Kamath گفت: آن را به خوبی انجام می شود.

“من حتی بیشتر heartened زمانی که من دیدن بانکداران می آیند و می گویند و یا برخی از NBFCs می آیند و می گویند که ‘X’ درصد از مشتریان من در زمان توقف بود که 2 ماه پشت, اما, امروز باقی مانده از آنها گفته اند که ما پرداخت خواهد شد در زمان بسیار خبر خوبی است. بنابراین من فکر می کنم و امیدوارم که همچنان ادامه دارد,” او گفت:.

اگر وجود دارد بخش که واقعا یک مشکل سیاستگذاران می تواند در نظر بگیرید یک بار بازسازی شده است.

در هند بالقوه برای تبدیل شدن به یک جایگزین برای شرکت های تولیدی به دنبال فراتر از چین Kamath گفت: اگر کشور بیشتر به بهبود در پارامترهای خاصی از جمله در ” سهولت انجام کسب و کار ها در این صنعت میتواند به عنوان یک “جهان beater”.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>