مریم تهمت کتاب الملل: رئیس جمهور آمریکا با استقبال از ‘تقلب به عنوان یک راه زندگی’

کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” را به تصویر می کشد یک multigenerational حماسه از حرص و خیانت و کشتار تنش و به دنبال توضیح دهید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت در یکی از نیویورک ثروتمندترین و بدنام ترین املاک و مستغلات امپراتوری به او کمک کرد تا به دست آوردن آنچه مریم مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان “پیچ خورده رفتارهای” — ویژگی های مانند دیدن افراد دیگر در “شرایط پولی” و تمرین “خیانت به عنوان یک راه زندگی است.”

مریم تهمت که در 55 شده است جدا از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اولین عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن قبیله برای شکستن صفوف با بستگان خود را با نوشتن یک کتاب در مورد اسرار خود را. از اواخر ماه ژوئن و خانواده اش به رهبری توسط رئیس جمهور و برادر کوچکتر رابرت S. مغلوب ساختن پیشی جستن — شده است و در تلاش برای جلوگیری از انتشار این کتاب با استناد به یک قرارداد محرمانه که او امضا نزدیک به 20 سال پیش در جریان یک اختلاف بیش از این را از خانواده پدرسالار فرد تهمت Sr. رئیس جمهور ، اما یک قاضی در نیویورک را رد کرده است و امر به معروف Simon & Schuster از انتشار خاطرات و انتظار می رود که به زودی حکومت در مورد اینکه آیا مریم تهمت خودش را نقض توافقنامه محرمانه.

در اینجا برخی از نکات برجسته از مقاله:

تقلب در آزمون ورودی کالج

به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی در کوئینز مری تهمت می نویسد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کسی که برای گرفتن یک precollegiate آزمون SAT, از طرف او. نمره بالا پروکسی به دست آورده برای او می افزاید: کمک جوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بعد به دست آوردن پذیرش در مقطع کارشناسی به عنوان به دانشگاه پنسیلوانیا معتبر وارتون مدرسه کسب و کار.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب افتخار در مورد حضور در وارتون که او به عنوان “بهترین در جهان” و “سوپر نابغه مسائل است.”

ارسال یک برادر به بیمارستان به تنهایی

این مدت طولانی است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده هاو روایات قومی که فرزند ارشد از فرد تهمت Sr. فرد تهمت جونیور بود که بهتر شناخته شده به عنوان فردی بود که گوسفند سیاه و سفید شد. فردی تهمت بود و خوش تیپ, garrulous و آبخوری سنگین که پس از یک تجربه بدبخت کار برای پدرش در سمت چپ کار خود را در املاک و مستغلات به دنبال شور و شوق برای پرواز تبدیل شدن به یک خلبان برای Trans World Airlines.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اظهار داشت که برادرش را به خروج از کسب و کار خانواده باز فضا برای او به حرکت و موفقیت است. “برای من این کار بسیار خوب” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک تایمز گفت در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در مورد خدمت تحت پدرش. “برای فرد آن چیزی بود که رفتن به کار می کنند.”

فرد مغلوب ساختن پیشی جستن Sr. می تواند وحشیانه به هم اسم او را فریاد او را یک بار به عنوان یک گروه از کارکنان نگاه “دونالد است که ارزش ده نفر از شما” مریم تهمت می نویسد.

فردی تهمت درگذشت در سال 1981 از الکل ناشی از حمله قلبی هنگامی که او 42 و مریم تهمت داستان در کتاب خود در مورد چگونه خانواده خود را فرستاده او را به بیمارستان به تنهایی در شب مرگ او. هیچ کس با او رفت مریم تهمت می نویسد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: رفت و برای دیدن یک فیلم.

“هیچ اصول” یک خواهر می گوید:

حتی در شروع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین خواهر خود Maryanne تهمت بری بازنشسته دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی بود و عمیق رزرو در مورد تناسب اندام خود را برای دفتر مریم تهمت می نویسد.

“او یک دلقک — این هرگز رخ نخواهد داد” او به نقل از عمه خود عنوان کرد و گفت در یکی از خود را به طور منظم ناهار در 2015 فقط پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئيس جمهور.

Maryanne تهمت بود به خصوص بافل برای حمایت از برادر او در میان مسیحیان انجیلی با توجه به کتاب است.

“تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین وجود دارد” مری مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از عمه خود عنوان کرد و گفت. “این ذهن ترا درهم میشکنند. اما این همه در مورد پایگاه خود را. او هیچ اصول است. هیچ کدام!”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, عاشق

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی ادعا میکند که عموی او است نه همه معیارهای بالینی برای اینکه یک عاشق. و در عین حال او اشاره می کند حتی که برچسب نمی گرفتن مجموعه کامل از رئیس جمهور مشکلات روانی.

“واقعیت این است,” او می نویسد: “دونالد بیماری بسیار پیچیده و رفتار خود به طوری که اغلب غیر قابل توضیح است که در آینده با یک دقیق و جامع تشخیص نیاز به یک باتری کامل روانی و neurophysical آزمون است که او هرگز برای نشستن.”

در نقطه دیگر او می گوید: “دونالد نهادینه شده است برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را به طوری که هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه او را به رشد و یا حتی زنده ماندن خود را در دنیای واقعی است.”

مانند دیگر منتقدان از رئیس جمهور, مریم تهمت طول می کشد موضوع در این کتاب با این تصور که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک متفکر استراتژیک که در عمل با توجه به خاص برنامه یا سازماندهی اصول است.

“او نمی,” او می نویسد. “دونالد نفس شده است و شکننده است و ناکافی مانع بین او و دنیای واقعی که به لطف پدرش پول و قدرت او تا به حال هرگز به مذاکره نمیکند.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>