MUCOVIN: CSIR به دنبال nod به صورت کارآزمایی بالینی برای بررسی اثر سه داروی-ترکیب در COVID-19 بيمار

COVID-19, CSIR, COVID-19 drug clinical trial, coronavirus, coronavirus drug, coronavirus drug clinical trial, Council of Scientific & Industrial Research, Laxai Life Sciences Pvt Ltd, Hyderabad, COVID-19 drug phase III clinical trial, cprpnavirus drug phase III clinical trial, COVID-19 cure, antiviral, Favipiravir, Colchicine, Umifenovir, Colchicine, Nafamostat+5-ALA, MUCOVIN, Medanta Medicity, Shekhar Mande, Indian Institute of Chemical Technology, Indian Institute of Integrative Medicine, Jammu, Ram S Upadhayaya, Laxai Life Sciences کارآزمایی بالینی به نام MUCOVIN به انجام در همکاری با Medanta Medicity خواهد شد عبارتند از: در مجموع 300 نفر در چهار گروه مختلف از 75 در هر. (بازنمودی تصویر حسن نیت ارائه میدهد: فردا نیوز)

شورای علمی و تحقیقات صنعتی (CSIR) در همکاری با Laxai علوم زندگی Pvt Ltd, حیدرآباد به دنبال تصویب قانونی برای انجام کنترل فاز سوم کارآزمایی بالینی با استفاده از ترکیبی از سه داروهای مختلف برای درمان COVID-19 بیماران بیانیه ای گفت:.

هدف از این کارآزمایی بالینی است که به ترکیب منطقی و repurpose آنتی ویروسها و تعیین ایمنی و اثر بخشی از سه ترکیب مواد مخدر (Favipiravir+کلشی سین, Umifenovir+کلشی سین و Nafamostat+5-ALA).

اخبار مرتبط

کارآزمایی بالینی به نام MUCOVIN به انجام در همکاری با Medanta Medicity خواهد شد عبارتند از: در مجموع 300 نفر در چهار گروه مختلف از 75 در هر. آزمایشات انجام خواهد شد برای 17 تا 21 روز از جمله غربالگری و درمان بیانیه ای گفت:.

Shekhar Mande مدیر کل CSIR گفت: هر گروه از بیماران تجویز خواهد شد یک مجموعه ای از مواد مخدر.

این منحصر به فرد استراتژی ترکیبی (آنتی ویروسها و HDTs) با repurposed مواد مخدر داشتن مکمل افزودنی و هم افزایی نقش شده است به تصویب رسید, به افزایش گزینه های درمانی برای COVID-19 درمان و کمک به بهبود سریع تر بیماران, او گفت:.

در CSIR بخشی آن دو موسسه — موسسه هندی شیمیایی تکنولوژی حیدرآباد هند موسسه پزشکی اینتگرتیو, Jammu — بخشی از ورزش است.

رم S Upadhayaya مدیر عامل شرکت Laxai زندگی علوم گفت: این مطالعه با هدف به هدف قرار دادن پروتئین های ویروسی ضروری برای تکرار آن را به عنوان به خوبی به عنوان میزبان عوامل است که نقش مهمی در ویروسی چرخه زندگی و کمک به سايتوکين طوفان.

پس از شیوع COVID-19 گیر این CSIR شده است repurposing چندین مواد مخدر برای بررسی اثر بخشی خود را برای درمان coronavirus بیماران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>