قوانین جدید برای دانشجویان خارجی در ایالات متحده: دانش آموزان باید ترک اگر کلاس های آنلاین

New rules for foreign students, visa rules for foreign students in US, rules for foreign student in US, international students,US immigartion,Donald Trump, covid 19, American Council on Educationکالج دریافت راهنمایی در همان روز که برخی از نهادها از جمله دانشگاه هاروارد اعلام کرد که تمام آموزش ارائه خواهد شد از راه دور.

دانشجویان بین المللی خواهد بود مجبور به ترک این ما و یا انتقال به دانشگاه های دیگر اگر خود را در کلاسهای مدارس به طور کامل آنلاین این سقوط تحت دستورالعمل جدید صادر دوشنبه توسط مقامات اداره مهاجرت فدرال. دستورالعمل صادر شده توسط ما اداره مهاجرت و گمرک ارائه اضافی فشار دانشگاهها برای بازگشایی حتی در بحبوحه نگرانی ها در مورد اخیر گسترش COVID-19 در میان بزرگسالان جوان است.

کالج دریافت راهنمایی در همان روز که برخی از نهادها از جمله دانشگاه هاروارد اعلام کرد که تمام آموزش ارائه خواهد شد از راه دور. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که مدارس و دانشگاه بازگشت به فرد در آموزش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به زودی پس از هدایت منتشر شد تهمت های مکرر در توییتر که مدارس باید بازگشایی این سقوط و اضافه کرد که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی.

اخبار مرتبط

“آنها فکر می کنند آن کمک خواهد کرد که آنها را در ماه نوامبر. اشتباه مردم آن را دریافت کند!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. در زیر به روز شده در قوانین بین المللی دانش آموزان باید حداقل در برخی از کلاس های خود را در فرد. جدید ویزا صادر خواهد شد و به دانش آموزان در مدارس و یا برنامه های که به طور کامل آنلاین. و حتی در کالج ها ارائه ترکیبی از حضوری و دوره های آنلاین این سقوط دانشجویان بین المللی خواهد بود محروم از در نظر گرفتن تمام کلاس های خود را آنلاین.

آن را ایجاد فوری یک معضل برای هزاران نفر از دانشجویان بین المللی که شد رشته در ایالات متحده در بهار گذشته پس از coronavirus مجبور مدارس خود را به حرکت آنلاین. کسانی که حضور در مدارس هستند که ماندن آنلاین باید ?ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما? با توجه به راهنمایی.

شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده روسای دانشگاه ها گفت: این دستورالعمل ها را “هولناک” و در نتیجه سردرگمی به عنوان مدارس به دنبال راه هایی برای بازگشایی با خیال راحت.

از نگرانی خاص است و شرط ضمن عقد گفت: دانش آموزان نخواهد بود معاف از قوانین حتی اگر شیوع نیروهای خود را از مدارس آنلاین در سقوط مدت است. این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک دانش آموز به پایان رسید تا در این سناریو اما در مواجهه محدودیت های مسافرتی از کشور خود گفت: Terry Hartle, شورای, معاون ارشد رئیس جمهور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>