قرار دادن خصوصی از اوراق قرضه شرکت های بزرگ همچنان به دیدن کشش در ژوئن

Bond dealers said the funds from the central bank’s targeted long-term repo operations ruled the bond market during April and May, when bulk of the issuances were in the short-tenor category.باند فروشندگان گفت: این بودجه از بانک مرکزی را هدف دراز مدت عملیات مخزن اداره بازار اوراق قرضه در طول ماه های آوریل و مه که بخش عمده ای از صدور شدند در کوتاه تنور دسته.

قرار دادن خصوصی از شرکت های بزرگ اوراق قرضه ادامه داد: به دیدن کشش در ماه ژوئن با صدور طولانی بیش از 70,000 تومان کرور روپیه علامت در طول ماه, داده, قرار داده بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) نشان داد. به عنوان یک نتیجه صدور اوراق قرضه در طول سه ماهه اول FY2021 بود در Rs 2.09 لاخ کرور روپیه افزایش یافته است با داشتن بیش از 28 ٪ در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

باند فروشندگان گفت: این بودجه از بانک مرکزی را هدف دراز مدت عملیات مخزن اداره بازار اوراق قرضه در طول ماه های آوریل و مه که بخش عمده ای از صدور شدند در کوتاه تنور دسته. ژوئن شروع به دیدن آستین تنور صدور گشت. صادر کنندگان مانند NHAI, NABARD و IRFC مطرح کرده بود 15 سال پول در ماه ژوئن با توجه به ایسنا داده است. نمایندگی گفت با میزان نرخ بهره پایین و بلند مدت سرمایه گذاران به تدریج شروع به رویکرد بازار بسیاری از بخش عمومی واحد بودند هدف قرار دادن آن به منظور بالا بردن طولانی-تنور پول است.

اخبار مرتبط

آجی Manglunia MD و سر نهادی درآمد ثابت در JM مالی گفت: بسیاری از PSUs آغاز شده و با نزدیک شدن به بازار اوراق قرضه شرکت به منظور بالا بردن طولانی مدت وجوه در ماه ژوئن. “در بهره پایین و محیط زیست بسیاری از این PSUs می توان به دنبال موضوع در دراز مدت پول است که مناسب نیازهای خود را. علاوه بر این سرمایه گذاران بلندمدت مانند شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی بوده و دور ماندن از بازار اوراق قرضه شرکت در بخش قبل از سه ماهه اول. این سرمایه گذاران به تدریج آغاز شده و با نزدیک شدن به بازار در ماه ژوئن در نتیجه افزایش طولانی مدت صدور در این ماه بر خلاف ماه های آوریل و مه که عمدتا کوتاه-تنور صدور دیده می شدند” Manglunia گفت.

برخی از PSU نام ادامه به آمار بازار در ماه جولای به عنوان به خوبی. برای مثال IRFC مطرح 3,000 تومان کرور روپیه از طریق 15 سال اوراق قرضه در 6.73% در هفته اول جولای. به طور مشابه BPCL نیز مطرح نزدیک به 2,000 تومان کرور روپیه از اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار از طریق پنج سال و کاغذ.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>