مسکو جولای 7

مقامات روسی را حفر سنگر در اطراف یک کنترل از راه دور سیبری ایجاد کرد برای به اجرا درآوردن یک قرنطینه و پس از ده ها تن از ساکنان قرارداد coronavirus که مقامات محلی بر این باورند پخش شد در یک سنتی شمن مراسم.

روستای Shuluta واقع در 30 کیلومتری جنوب شرق دریاچه بایکال در سیبری بوریاتیا منطقه دارای 37 تایید موارد این ویروس در میان آن 390 ساکنان.

نود و پنج نفر دیگر بر این باور هستند که شده اند در تماس با کسانی که آلوده هستند و همچنین نیاز به قرنطینه گفت: رئیس دولت محلی ایوان Alkheyev.

Alkheyev گفت: شیوع بیماری آغاز شده و پس از ده ها تن از روستاییان در یک شمن مراسم در 10 ژوئن انجام شده توسط یک زن آلوده.

این خندق که محاصره Shuluta بودند حفر شده در ژوئن 29 به عنوان یک اندازه گیری برای توقف گردشگران از رانندگی در هر چند روستا را در نزدیکی تونکا پارک ملی و همچنین برای محدود کردن جنبش توسط ساکنان محلی برخی از آنها شک و تردید در مورد سفارش به خود منزوی.

“من آن را باور ندارد! وجود دارد حداقل باید علائم و من لازم نیست که هر” ساکن محلی Engelsina Shaboyeva که آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: تلویزیون های منطقه ای خدمه فیلمبرداری در روستا همراه با یک گروه از داوطلبان که رفت به آوردن غذا.

یکی دیگر از ساکنان سوتلانا Shaglanova که درگذشت شوهر پس از سکته مغزی و حال آزمایش مثبت برای این ویروس گفت که او موافق نبود با تشخیص.

“آنها قرار داده است که او از این ویروس در مقالات, اما این درست نیست این فقط یک سکته مغزی” Shaglanova گفت.

روسیه مصرف کننده ایمنی watchdog Rospotrebnadzor گفت: کسانی که انجام شمن مراسم با وجود ممنوعیت در رویدادهای عمومی در منطقه می تواند خوب است.

تنها راه برای این ایجاد کرد که قطع خندق در حال حاضر گشت توسط مقامات محلی و ملی نگهبانان که اجازه می دهد تنها آمبولانس و مواد غذایی تحویل در.

روسیه رسمی coronavirus مورد شمارش چهارم بزرگترین در جهان افزایش یافت و به 687,862 در روز دوشنبه.

ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de