انگلستان عقب اجباری ماسک صورت هشدار نوبل دانشمند Venkatraman راماکریشنان

face masks, face masks mandatory,UK, Venkatraman Ramakrishnan,Nobel scientist, President of the Royal Society, cooronavirus in UK,latest news on coronavirus outbreakدر انگلستان, پوشش صورت تنها اجباری در حمل و نقل عمومی اما حتی این قانون مسخره اغلب به دلیل عدم اجرای دقیق. (رویترز عکس)

برنده جایزه نوبل Venkatraman راماکریشنان یکی از برجسته ترین دانشمندان و رئيس جمهور از انجمن سلطنتی در روز سه شنبه هشدار داد که این کشور عقب مانده در پشت دیگران در استفاده اجباری از ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus.

استاد Venki به هند-منبع ساختاری زیست شناس شناخته شده است گفت که هیچ کس نباید خانه را ترک بدون پوشش چهره و معتقد است زمان آن است که به صورت ماسک در داخل تنظیمات عمومی که در آن فاصله فیزیکی است که سخت تر دیده می شود در همان نور به عنوان رانندگی هنگامی که مست یا بدون کمربند ایمنی.

اخبار مرتبط

“انگلستان است که از راه پشت بسیاری از کشورها در شرایط پوشیدن ماسک و پاک کردن دستورالعمل ها و سیاست های مورد ماسک پوشیدن برای عموم. عمومی گرفته اند به شستن دست و فاصله باقی می ماند اما شک و تردید در مورد پوشش صورت” او گفت:.

“از آن استفاده می شود کاملا طبیعی است به چند نوشیدنی و رانندگی و همچنین استفاده به صورت عادی به رانندگی بدون کمربند ایمنی. امروز هر دو از کسانی که در نظر گرفته بود ضد اجتماعی و نه پوشیدن پوشش صورت در عمومی باید در نظر گرفته در راه همان,” او گفت:.

پروفسور Venki که همچنین صندلی یک کمیته از بالا-سطح کارشناسان برای تجزیه و تحلیل داده های در حال ظهور از کشورها در سراسر جهان برای شناسایی مهم ترین عوامل است که می تواند کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus و همچنین پیدا کردن راه حل های دراز مدت به COVID-19 گیر معتقد است که در کنار شستن دست و فیزیکی, فاصله, چهره, پوشش هستند به همان اندازه مهم برای جلوگیری از ترس از موج دوم این بیماری همه گیر در بریتانیا.

پیام خود را می آید به عنوان یک بررسی جدید از شواهد تقویت مزایای پوشش صورت و حتی نشان می دهد آنها ممکن است به محافظت از پوشنده لباس را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در اطراف آنها.

اما, انگلیسی, عمومی باقی می ماند بسیار کمتر احتمال دارد به پوشیدن پوشش صورت در مقایسه با کشورهای دیگر از جمله آمریکا و هند است. در انگلستان, پوشش صورت تنها اجباری در حمل و نقل عمومی اما حتی این قانون مسخره اغلب به دلیل عدم اجرای دقیق.

“عوامل متعدد وجود دارد که چرا مردم گرفته اند و نه به صورت پوشانده اند. پیام شده است به اندازه کافی روشن تا شاید مردم واقعا درک منافع و یا در حال متقاعد نشده آنها. هر چه دلیل ما نیاز به غلبه بر ما رزرو و سایش پوشش صورت هر زمان که ما در اطراف دیگران در مکان های عمومی,” او گفت:.

“فقط آن را درمان به عنوان یکی دیگر از آیتم از لباس است که بخشی از طبیعی جدید و پوشیدن آن را هر زمان که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله با خیال راحت. این (است) کار درست را انجام دهید و قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای کمک به نگه داشتن عفونت و اقتصاد باز در این بیماری همه گیر” او گفت:.

پیام خود را می آید به عنوان انجمن سلطنتی مجموعه-C (علوم در شرایط اضطراری آماده سازی COVID-19) گروه با انتشار یک گزارش مشترک با آکادمی به نشان می دهد که پوشیدن پوشش صورت می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از بیماری های ناتوان. در پاسخ به استفاده از غیر پزشکی, در خانه, پارچه, ماسک, انجمن سلطنتی کار شده است گرفتن نگاه نزدیک در اثر خود را در کاهش خطر انتقال ویروس و نتیجه گیری آنها نقش مهمی را بازی کند.

این نتیجه حاصل شد که ماسک کمک به جلوگیری از گسترش عفونت همراه با فیزیکی فاصله هر زمان که ممکن است دست شستن و تمیز کردن سطوح خواهد شد که لمس توسط مردم است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>