ما همه گیر کمک برنامه ذخیره 51.1 میلیون شغل اما ثروتمند و متصل نیز بهره مند

داده ها در کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه (PPP) به نظر می رسید برای تایید نگرانی در میان دموکرات ها و گروه ناظر که علاوه بر mom-and-pop مغازه بودجه رفت و به خوبی پاشنه بلند و سیاسی متصل به شرکت هایی که برخی از آنها مورد تایید بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

کسانی که شامل چندین شرکت هایی که لابی در سیاست های عمومی مانند ویلی مهار LLP و APCO در سراسر جهان و همچنین به عنوان برجسته شرکت های حقوقی مانند Kasowitz بنسون تورس LLP است که به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Boies شیلر Flexner LLP.

Kasowitz بنسون تورس گفت: بودجه کمک حقوقی حفظ صدها نفر از مشاغل در حقوق و دستمزد کامل در زمانی که دادگاه های فدرال و دفاتر آن تعطیل شد.

گالری به خوبی متصل شده نام تمدید عمیقا به جهان از امریکا ممتاز و فوق العاده مشهور است.

سیدول دوستان مدرسه یک مدرسه خصوصی منحصر به فرد است که تحصیل جمهور سابق باراک اوباما و دختران تصویب شد برای از بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار به عنوان سنت ان را در بروکلین است که – با شهریه بیش از 50000 دلار در هر سال است با حضور این کودکان از مدیران صندوق های تامینی و مشهور است.

نیوز مکس مدیا وارز, شرکت رسانه های اجرا شده توسط تهمت دهنده کریستوفر گلچهره کردم nod بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. بنابراین میلیاردر رپ Kanye غرب Yeezy, LLC شرکت پوشاک. نیوز مکس در بیانیه ای گفت این بود واجد شرایط برای این برنامه و به دریافت یک وام است اما به استادانه درست شده.

گذشته از Kasowitz بنسون تورس و Newsmax, دیگر شرکت ها و مدارس را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“داده های اولیه آشکار است که بسیاری از دریافت کنندگان هستند که مناسب بالا بردن ابرو که یکی از دلایل بسیاری از ما می خواست آن را عمومی گفت:” دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در نظارت دولت.

تصویر دقیق

عظیم مجموعه داده های منتشر شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده و اداره کسب و کار کوچک (SBA) پس از مقاومت اولیه می دهد آمریکایی ها خود را برای اولین بار کامل نگاه کردم که نقدی از اول بیا اول خدمت PPP شده است که در گل نشسته توسط فن آوری مدارک و انصاف مسائل.

به تاریخ SBA منتشر کرده است توزیع جغرافیایی ارقام اما داده های جدید رنگ یک مقدار تصویر دقیق تر از آن جوامع و زیر بخش های حمایت. ارشد مقامات دولت مورد ستایش قرار داد این برنامه به عنوان یک “وحشی موفقیت” با این آمار نشان از آن حمایت حدود 84 درصد از همه کسب و کار کوچک کارکنان.

این داده ها شامل اطلاعات در 660,000 وام از $150,000 یا بیشتر از جمله دریافت کننده نام و آدرس و وام دهنده نوع کسب و کار شغل را حفظ کرده و برخی از اطلاعات دموگرافيک. که حدود 73 درصد از دلار اعطا شده اما تنها 14 درصد از 4.9 میلیون وام با توجه به خلاصه ای از اطلاعات سازمان در روز دوشنبه منتشر شد.

در حالی که داده ها نمی گویند که دقیقا چه مقدار پول هر وام گیرنده دریافت آنها قرار می گیرد در یکی از پنج باند: $150,000-350,000; $350,000-1 میلیون; $1-2 میلیون; $2-5 میلیون و $5 میلیون تا 10 میلیون. بیش از 4,800 وام های صادر شده در بالا, باند, در حالی که به طور کلی اندازه وام به طور متوسط $بود 107,000 داده ها را نشان می دهد.

در میان کسانی که در مخلوط: آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی بنیاد اعلام کرد که ماموریت است که برای جلوگیری از هزینه های دولت. آن تایید شده برای وام از بین 150.000 دلار و $350,000.

با وجود برخی ابرو-افزایش دریافت کنندگان وجوه به یک نوار گسترده ای از کسب و کار — بیش از $67 میلیارد دلار برای بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی بخش $64 میلیارد-plus برای ساخت و ساز, کسب و کار, $54 میلیارد دلار برای ساخت و, در پایان کوچکتر بیش از 7 میلیارد دلار برای مذهبی سازمان داده ها نشان داد.

طولانی سوالات

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تا به حال در ابتدا حاضر به نام هر گیرندگان گفتن آن می تواند در معرض وام گیرندگان اختصاصی اطلاعات کسب و کار. اما تحت فشار قانونگذاران او موافقت کرد به درخشش یک نور بزرگ از وام گیرندگان.

راه اندازی در ماه آوریل بی سابقه برنامه – که تمدید شده است تا Aug. 8 – اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک است توسط pandemic به درخواست بخشایش مورد حمایت دولت وام از قرض دهنده.

بیش از 5000 به ما وام دهندگان شرکت کننده در این برنامه با جی پی مورگان حسابداری برای $29 میلیارد دلار در وام. جی پی مورگان بانک مرکزی آمریکا Truist بانک PNC بانک ولز فارگو و سرچشمه 17 درصد از کل PPP وام با توجه به داده ها.

در تقلا برای توزیع بودجه برنامه بود احاطه شده توسط فن آوری اشکالات اسناد مبادله و آیات است که برخی از وام دهندگان همگانی خود بیشترین سود مشتریان است.

برخی از شرکت های سرمایه گذاری, برای مثال, نیز در لیست.

که شامل ظهور مدیریت سرمایه LLC نیویورک-بر اساس بدهی و سرمایه گذار با 9 میلیارد دلار در دارایی; Metacapital مدیریت LP نیویورک-بر اساس درآمد ثابت سرمایه گذار با بیش از 1 میلیارد دلار در دارایی و Semper مدیریت سرمایه LP که سرمایه گذاری نزدیک به 4 میلیارد دلار در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

دیپاک Narula رئیس Metacapital گفت: شرکت او تصمیم گرفت آن را می خواهم نه پول و بازگشت از آن “بسیار به سرعت.” یک سخنگوی ظهور گفت: شرکت کاوش اما هرگز یک نرم افزار کامل و نه دریافت هر گونه وجوه. Semper نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دوشنبه داده است به احتمال زیاد به افزایش بیشتر سوال که آیا نیازمندان بهره مند از این برنامه و اینکه بیشتر شرکت ها باید بازگشت پول نقد است.

حدود 30 میلیارد دلار در وام در حال حاضر بازگردانده شده است و یا لغو یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. کسانی که شامل وام های گرفته شده توسط بزرگ یا عمومی شرکت پذيرفته شده است که جذب انتقاد شدید برای عبور روح از قوانین و همچنین به عنوان وام های صادر شده برای شرکت هایی که تصمیم گرفت آنها را نمی خواهید و یا نیاز به پول ،

داده ها نشان می دهد که وام تایید شده اند اما نمی گویند چقدر پرداخت شد و نه آن وام شده اند بخشیده است. وام شد تا حد زیادی گود در ایمان خوب اساس با وام و مدارک خود را به واجد شرایط بودن و صحت اطلاعات ارائه شده آنها معنی این ارقام چگونه بسیاری از مشاغل حفظ شد نشده اند به طور کامل بررسی.

وام که به نظر می رسد برای نقض حرف یا روح قوانین ممکن است ببخشند و خزانه قصد دارد برای انجام یک بررسی کامل از وام های بیش از 2 میلیون دلار است.

وزارت دادگستری در حال حاضر اتهامات علیه چندین PPP وام گیرندگان به صورت متقلبانه به دنبال وام در حالی که چندین فدرال و ایالتی تنظیم کننده نیز کاوش سوء استفاده از بودجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>