برزیل Prez Bolsonaro تست مثبت برای Covid

Sao Paulo, جولای 7

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: او آزمایش مثبت برای Covid اضافه کردن در یک مصاحبه تلویزیونی که وی در سلامت خوب با وجود یک تب.

جناح راست پوپولیستی است که در کاهش شدت این ویروس که او به نام “کمی آنفولانزا” در زمان این آزمون در روز دوشنبه پس از توسعه علائم.

در این مصاحبه پخش state-run TV Brasil, Bolsonaro گفت او شروع به احساس بد در روز یکشنبه بوده و مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر با اثبات نشده اثربخشی در برابر Covid. با 1.6 میلیون مورد تأیید و 65,000, مرگ و میر, برزیل دوم در جهان-بزرگترین شیوع.

در ضمن ملبورن و برخی از شهرهای دیگر در استرالیا ویکتوریا دولت دستور داده شده است به مستند به مدت شش هفته با شروع چهارشنبه پس از دولت گزارش 191 جدید Covid-19 موارد در 24 ساعت گذشته.

ساکنان توصیه شده است در برابر ترک خانه های خود را از هم جدا برای چهار فعالیت — خرید اقلام ضروری از مراقبت های پزشکی و یا مراقبت و ورزش و مطالعه/کار. “بهداشت عمومی تیم توصیه کرده اند که من به reimpose مرحله 3 stay-at-home محدودیت. ماندن در خانه به جز چهار دلیل برای ترک موثر از نیمه شب فردا شب برای یک دوره شش هفته” برتر از ویکتوریا Daniel Andrews گفت: در روز سه شنبه.

ایران اعلام کرده است که بالاترین تک روز افزایش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 200 جدید مرگ و میر. سخنگوی وزارت کشور وزارت بهداشت سیما سادات لاری سرزنش سنبله شهروندان “پایبند نیست اقدامات محدود کننده”. — سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>