چین در زمان فوق العاده اقدام تهاجمی’ در سال های اخیر برخورد با هند: Mike Pompeo

واشنگتن جولای 8

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز چهارشنبه متهم چین از مصرف “فوق العاده اقدام تهاجمی” در درگیری های اخیر با هند بیش از یک مناقشه بخش هسته ای همسایگان’ border گفت: این حادثه نمی تواند ارزیابی در انزوا.

در شب 15 ژوئن نیروهای چینی و هندی نیروهای مبارزه برای ساعت با میله و باشگاه ها و در نتیجه تشدید چشمگیر که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته با برخی از سقوط به مرگ خود در انجماد آب Galwan رودخانه در غرب هیمالیا.

روز دوشنبه دولت هند منابع گفت: چین شروع به عقب کشیدن نیروهای نظامی از مرز با هند پس از هفته ها مذاکرات میان مقامات ارشد نظامی در مورد چگونه برای کاهش تنش است. چین هنوز به تایید این که آیا آن دچار تلفات و اما هند میلادی به بالاترین مرز در بیش از پنج دهه است.

“چینی ها در زمان فوق العاده اقدام تهاجمی و سرخپوستان خود را انجام داده اند بهترین پاسخ به این که” Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه. “من قرار داده و در این زمینه دبیر کل شی جینپینگ و رفتار خود را در سراسر منطقه و سراسر جهان,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم آن را احتمالا به نگاه خاص که نمونه چینی از حزب کمونیست پرخاشگری در انزوا. شما نیاز به قرار دادن آن در چارچوب بزرگتر,” Pompeo گفت.

نظرات خود را منعکس کننده عمیق در حال اجرا تنش بین واشنگتن و پکن شده اند که در مواجهه بیش از دست زدن به شیوع کروناویروس چین اقدامات در این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ و نزدیک به دو سال اختلاف تجاری بین آمریکا و چین است.

ارتش چین در روز دوشنبه دیده شد برچیدن چادر و سازه در یک سایت در Galwan دره نزدیک به جایی که آخرین برخورد صورت گرفت گفت: دولت هند منابع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>