کوکا کولا آواز محلی’ حرکت: FMCG شرکت طرح درب به درب تحویل از فانتا جن و غیره در مناطق روستایی هند

Grameen eStores خواهد شد در حال حاضر لیست Coca-Cola محصولات مانند فانتا, Sprite, Coca-Cola, و غیره بر روی پلت فرم خود و محصولات در حال حاضر خواهد شد در دسترس از طریق کارآفرینان محلی و e-kirana فروشگاه.

Coca-Cola هند با همکاری مشترک خدمات مراکز به ارائه کالا در درب خانه از مصرف کنندگان در مناطق روستایی هند به عنوان تقاضا از محصولات FMCG اتحاد رسید در چند ماه گذشته است. Grameen eStores خواهد شد در حال حاضر لیست Coca-Cola محصولات مانند فانتا, Sprite, Coca-Cola, و غیره بر روی پلت فرم خود و محصولات در حال حاضر خواهد شد در دسترس از طریق کارآفرینان محلی و e-kirana فروشگاه. “ایده برای Grameen e-فروشگاه نمونه نخست وزیر را در حال آواز محلی. از طریق این ابتکار VLEs در حال بازی نقش مهمی در برقراری ارتباط بین تولید کنندگان و شرکت ها با روستایی مصرف کنندگان حق در درب خانه خود,” Dinesh Tyagi — مدیر عامل شرکت CSC SPV گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

این نیز کمک خواهد کرد که فروشگاه ها برای تنوع بخشیدن به خود را ارائه و در همان زمان ارائه به مشتریان دسترسی به محصولات جدید است. کوکا کولا با همکاری CSC است به احتمال زیاد به ارائه آخرین مایل اتصال ضروری و مقرون به صرفه آبرسانی به مناطق روستایی هند. آن را نیز ترویج روستایی در کارآفرینی و ایجاد معیشت نقشه برداری عرضه امتیاز برای ایجاد سطح کارآفرینان (VLEs).

اخبار مرتبط

“ما افتخار همکاری با CSC در تلاش خود را برای هموار کردن مسیر به صورت دیجیتال و توانمندسازی اقتصادی نواحی روستایی ما شهروندان” R. Krishnakumar رئیس جمهور, Coca-Cola هند و آسیای جنوب غربی گفت. همانطور که در حال حاضر این شرکت برنامه ریزی کرده است خلبان در پنج کشور یعنی آندرا پرادش & Telengana, Tamil Nadu, Uttar Pradesh و هاریانا. این برنامه را در دسترس و مقرون به صرفه ضروری هیدراتاسیون از طریق CSC Grameen eStore پلت فرم به یک مقیاس بزرگتر بعد از آن. CSC یک دولت هند ابتکار تحت دیجیتال هند برنامه. CSCs خدمت به عنوان یک نقطه دسترسی برای e-تحویل آموزش و پرورش, مواد غذایی, کشاورزی, در میان دیگران در روستاها.

Coca-Cola شده است تمرکز بر ساختمان ‘انجمن’ نمونه کارها خود را تحت ‘تعداد شرکت نوشیدنی محلی ریشه’ شعار شده است و اتخاذ یک hyperlocal استراتژی متمرکز بر تقویت منطقه ای ارتباط برقرار کنند. این شرکت به تازگی معرفی منطقه ای نوشیدنی مانند VIO چاشنی دوغ به عنوان یک بخشی از آن نوشیدنی محلی سازی حرکت می کند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>