ICICI بانک مدیره تصویب افزایش تا 15,000 تومان کرور روپیه

ICICI Bank on June 22 sold 1.5% stake in ICICI Prudential Life Insurance Company on the stock exchange for Rs 840 crore.ICICI بانک در 22 ژوئن به فروش می رسد 1.5 درصد از سهام خود در ICICI Prudential زندگی شرکت بیمه در بورس اوراق بهادار برای 840 تومان کرور.

هیئت ICICI بانک را تایید کرده است یک پیشنهاد برای افزایش تا 15,000 تومان کرور. بانک جمع آوری پول از طریق گزینه های مختلف از جمله خصوصی سرمایه گذاری ترجیحی موضوع واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP) و بیشتر عمومی ارائه دهد. ICICI بانک اتحاد پیوست لیگ از بانک ها افزایش سرمایه برای جذب Covid-19 شوک. بانک دولتی هند (SBI), Axis Bank, بله, بانک, بانک فدرال در میان دیگران اعلام کرده اند برنامه ای برای افزایش سرمایه.

ICICI بانک پیشتر گفته است که قرض دهنده را بیشتر تقویت ترازنامه به عنوان فرصت بوجود می آیند. “ما آگاه هستند از اهمیت ترازنامه انعطاف پذیری بسیار نامشخص سناریو. ما سرمایه فعلی موقعیت قوی است. ما ادامه خواهد داد به این ارزیابی و نگاه بیشتر تقویت ترازنامه به عنوان فرصت بوجود می آیند” ICICI بانک MD و مدیر عامل Sandeep تراكمهاي تا به حال به گفته تحلیلگران در مارس 9. این بانک در مجموع کفایت سرمایه به عنوان در 31 مارس سال 2020 بود در 16.11% .

اخبار مرتبط

ICICI بانک در 22 ژوئن به فروش می رسد 1.5 درصد از سهام خود در ICICI Prudential زندگی شرکت بیمه در بورس اوراق بهادار برای 840 تومان کرور.

بسیاری از بانک ها تا به حال شده است در نظر گرفتن افزایش سرمایه مسیر به پشتی خود را در ترازنامه. بزرگترین وام دهنده SBI را به سهامداران تصویب افزایش 20 ، 000 تومان کرور روپیه در نشست عمومی سالانه (AGM) برگزار می شود در جولای 14. بخش خصوصی وام دهنده بانک محور هفته گذشته اعلام کرد که آن را دریافت کرده است هیئت مدیره را تصویب افزایش بودجه تا 15,000 تومان کرور روپیه از طریق صدور انواع اوراق بهادار. به طور مشابه, بله, بانک هیات مدیره بانک را ملاقات خواهد کرد در تاریخ 10 ژوئیه به بحث در مورد روش های دنبال پیشنهاد عمومی (اعضای این سازمان). بانک فدرال خواهد شد در نظر گرفتن افزایش سرمایه در جولای 19 جلسه هیئت مدیره. قبلا Kotak Mahindra Bank مطرح کرده بود Rs 7,442.5 کرور روپیه از طریق واجد شرایط نهادی قرار دادن.

کردیت سوئیس تخمین زده است که بانک ها خواهد شد نیاز به سرمایه اضافی به میزان 20 میلیارد دلار به جزر و مد بیش از دارایی ها-مسائل مربوط به کیفیت. بانک مرکزی هند (RBI) مجاز است وام گیرندگان در شش ماه بازپرداخت تعطیلات از تاریخ 1 مارس برای کمک به آنها جزر و مد بیش از این وضعیت دشوار در پی این بیماری همه گیر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>