در آفریقا عدم coronavirus داده ها را افزایش می دهد ترس از “اپیدمی خاموش”

خود را با عجله به بازگشایی آمد با وجود هشدار از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیش از یک تقریبا کل فقدان اطلاعات در مورد گسترش ویروس در کشور 55 میلیون نفر است که یکی از منطقه ضعیف ترین سیستم بهداشت و درمان.

کمبود اطلاعات قابل اعتماد رنجور بسیاری از کشورهای آفریقایی با برخی از دولت ها تمایلی به اذعان همه گیر و یا خود را در معرض فرو ریختن نظام سلامت به خارج نمي شود. کشورهای دیگر به سادگی نمی تواند انجام قابل توجهی تست چون آنها آنقدر ویران شده توسط فقر و جنگ است.

به اشتراک گذاری اطلاعات حیاتی برای مقابله با این بیماری همه گیر در آفریقا – هر دو برای برنامه ریزی پاسخ و بسیج اهدا کننده کمک های مالی – کارشناسان بهداشت عمومی می گویند. به عنوان چیزهایی که پایه آن است که غیر ممکن است برای ارزیابی کامل شدت از سرایت در سراسر این قاره است.

با توجه به آخرین داده های گردآوری توسط رویترز و آفریقا با جمعیت 1.3 میلیارد نفر تا به حال بیش از 493,000 مورد تأیید و 11,600 مرگ و میر. در مقایسه با امریکا لاتین با حدود نیمی از جمعیت بود 2.9 میلیون نفر و 129,900 مرگ و میر.

رسمی شماره آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه این بیماری دارای skirted بسیار آفریقا اما این تصویر واقعی است خاص بدتر می شود, با چه کسی فرستاده ویژه Samba ایجاد هشدار در 25 مه از امکان “اپیدمی خاموش” اگر تست شد و نه همگانی.

در ژوئیه 7, 4,200 آزمون در هر یک میلیون نفر انجام شده در سراسر این قاره با توجه به خبر و تحلیل آمار و ارقام از آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بدن تنظیم شده توسط اتحادیه آفریقا در سال 2017. که در مقایسه با میانگین از 7,650 در آسیا و 74,255 در اروپا است.

مصاحبه با ده ها تن از کارگران بهداشت دیپلمات ها و مقامات محلی نشان داد نه فقط یک کمبود قابل تست در بسیاری از کشورها بلکه در طول برخی از دولت ها رفته اند برای جلوگیری از اخبار نرخ ابتلا به عفونت از ظهور حتی اگر این بدان معنی است که آنها از دست رفته اهدا کننده کمک های مالی.

“ما نمی تواند کمک به یک کشور در برابر خود خواهد شد” میشل یائو رئیس عملیات اضطراری برای کسانی که در آفریقا و گفتگو کرد. “در برخی از کشورها آنها با داشتن جلسات و دعوت ما. ما قرار است به اصلی ترین ویژگی های مشاور.” یائو کاهش یافته است به تنها کشور گفت: کسانی که مورد نیاز برای حفظ یک رابطه کار با دولت است.

مشکل در تانزانیا

تانزانیا خود را تایید اولین مورد از COVID-19 مارس 16. روز بعد دولت تشکیل نیروی کار برای هماهنگ کردن پاسخ با شرکای بین المللی از جمله این که سفارتخانه های خارجی اهدا کنندگان و سازمان های کمک رسانی منابع متعدد گفت.

این بدن هرگز دوباره ملاقات با خارجی ها, دو خارجی مقامات آشنا با این وضعیت به رویترز گفت در حالی که مقامات دولتی موفق به نشان می دهد تا پس از آن ده ها تن از coronavirus مربوط به جلسات آنها گفت.

“این بسیار روشن است که دولت نمی خواهید هر گونه اطلاعات در مورد وضعیت COVID در کشور گفت:” کمک های رسمی که مانند بسیاری از کسانی که در مصاحبه با رادیو فردا برای این خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از antagonising رهبران سیاسی.

تانزانیا وزیر بهداشت Ummy Mwalimu و سخنگوی دولت پاسخ نمی دهند به تماس های تلفنی و یا ایمیل و سوالات مطرح شده توسط این مقاله در مورد دست زدن به بحران است. سخنگوی حسن عباسی قبلا رد خودداری اطلاعات در مورد کشور اپیدمی.

تانزانیا منتشر نشده است, در سراسر کشور, آمار و ارقام پس از مارس 8, هنگامی که آن را ضبط کرده 509 موارد و 21 مرگ و میر. روز قبل از آن رئیس جمهور Magufuli اخراج تست کیت های وارداتی از خارج از کشور به عنوان معیوب و گفت: در تلویزیون ملی که آنها هم بازگشت به نتایج مثبت در نمونه گرفته شده از یک بز و یک شیطان من میوه.

با توجه به ایمیل ها دیده می شود رویترز فرستاده می شود ممکن است بین 8-13 این که اعتقاد بر آن توافق کرده که با دولت به آن اجازه شرکت در مشترک نظارت ماموریت در سراسر کشور است. اما چه کسی سخنگوی گفت: اینها همه لغو شد در روزی که قرار بود برای شروع با هیچ دلیلی داده می شود.

اهدا کنندگان را منتشر کرده اند برخی از 40 میلیون دلار به صندوق تانزانیا coronavirus پاسخ دو منابع دیپلماتیک شد. اما این کشور در عدم تعامل به معنای آن تا به حال از دست رفته را “دهها میلیون دلار” بیشتر یک مقام دیگر گفت.

در اواسط ماه مه دولت تصمیم به سهولت خود را مستند و با وجود پزشکان و دیپلمات گفت: شیوع این بیماری به مراتب از موجود است. سفارت آمریکا هشدار داد شهروندان در روز 13 مه که بیمارستان اصلی شهر دارالسلام شد “غرق” یک ادعا را تکذیب کرد در آن زمان توسط دولت تانزانیا.

تانزانیا شکست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آن شیوع اتحاد نا امید همسایگان خود که از ترس که سود برنده از طریق دردناک مستندات در کشورهای خود می تواند به خطر انداخته به عنوان تانزانیایی عبور از مرزهاي.

که سازماندهی یک تماس در آوریل 23 با وزرای بهداشت به بحث در مورد در میان چیزهای دیگر, عدم اشتراک گذاری اطلاعات یائو گفت. او کاهش یافته است به می گویند که در تماس و تانزانیا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر به اینکه خود وزیر شرکت کردند.

این آژانس سازمان ملل متحد نمی تواند وادار به همکاری و باید بادقت. وقتی که مقامات ابراز نگرانی در اواخر ماه آوریل در مورد عدم اقدامات برای مهار این ویروس در بوروندی کوچک شرق کشور آفریقایی اخراج بالای آن نماینده و سه دیگر که کارشناسان بدون توضیح در مارس 12.

بروندی یکی از اولین کشورهای آفریقایی برای خاموش مرزهای خود در ماه مارس که به نظر می رسید به سرعت ویروس’ گسترش در ابتدا. اما این کشور شاهد یک چشم انداز مثبت در موارد مشکوک پس از تظاهرات برگزار شد در این اجرا تا مارس 20 انتخابات یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

بوروندی 55 ساله رئیس جمهور Pierre Nkurunziza درگذشت در اوایل ماه ژوئن گمانه زنی ها بر سر او آمده بود پایین با COVID-19. دولت در بیانیه ای گفت او دچار یک حمله قلبی. یک آمبولانس هوایی خدمات به رویترز گفت آن پرواز کرده بود همسرش دنیس Bucumi به کنیا, در تاریخ 21 مه کاهش یافته است اما به تایید گزارش در کنیا رسانه ای است که او تا به حال به دنبال درمان برای coronavirus. یک سخنگوی خانواده کاهش یافته است به نظر.

بوروندی رئیس جمهور جدید Evariste Ndayishimiye قول داد اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر از جمله تست توده مردم در مناطق مشکوک بودن epicentres ویروس.

یکی دیگر از دولت های آفریقایی به سقوط با بود که در گینه استوایی. آن مشترک نشده است ارقام با آژانس سازمان ملل متحد از اواخر مارس زمانی که دولت خود متهم کرد که از باد caseload و خواستار آن شدند که آن را به یاد بیاورید نماینده آن. این که مقصر یک “سوء تفاهم بیش از داده ها” و هرگونه جعل آمار و ارقام.

Mitoha اندو زن نما, زن کیردار Ayekaba, گینه استوایی معاون وزیر بهداشت سوریه به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در مورد اختلاف است. کشور آفریقای مرکزی همچنان به ارائه به روز رسانی دوره ای به آفریقا CDC قرار می دهد که تعداد موارد تایید شده وجود دارد در 3,071 با 51 مرگ و میر.

نظارت شکاف

در حالی که برخی از کشورها نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران نمی تواند: سلامت خود را به سیستم های بیش از حد شکسته برای انجام هر آزمایش در مقیاس بزرگ نظارت و یا تماس با ردیابی.

“حتی در بهترین زمان جمع آوری داده های با کیفیت از کشور آسان نیست زیرا مردم کشیده نازک” گفت: جان Nkengasong مدیر آفریقا CDC. “ترکیب است که با یک موقعیت اضطراری از آن می شود بسیار دشوار است.”

برای مثال اسلامگرا و شبه نظامیان قومی عمل در سراسر گسترده swathes از بورکینافاسو, نیجر و مالی ساخت آن را غیر ممکن است برای دولت وجود دارد برای ایجاد یک تصویر در سراسر کشور از گسترش این بیماری است.

همانطور که در کشورهای دیگر کمبود کیت منجر بورکینافاسو را تا حد زیادی محدود کردن تعداد تست های آن انجام به مخاطبین از موارد تایید شده و مردم از ورود از خارج از کشور. این به این معنی است که اطلاعات کمی در محلی انتقال وزارت بهداشت گزارش ها نشان می دهد.

برخی از کشورها مانند کامرون و نیجریه را غیر متمرکز, تست, اما بسیاری دیگر بسیار کمی ظرفیت خارج از پایتخت گفت: Franck آل متخصص اپیدمیولوژی با کمک های بین المللی گروه Medecins Sans Frontieres (پزشکان بدون مرز).

جمهوری دموکراتیک کنگو یک ملت از 85 میلیون دلار بود که در حال حاضر مبارزه با ابولا شد سریع به حالت تعلیق پروازهای بین المللی و قفل کردن بخش هایی از پایتخت کینشاسا زمانی که این ویروس در اواسط ماه مارس.

اما از آن زمان سه ماه قبل از دولت قادر به فرآیند آزمون در خارج از کینشاسا گفت: Steve Ahuka عضو کنگو COVID-19 پاسخ کمیته با استناد به فقدان آزمایشگاه و تجهیزات و پرسنل. در بسیاری از مناطق آن هنوز دو هفته طول می کشد برای دریافت نتایج گفت: دو پزشک.

آفریقای جنوبی و قاره پیشرفته ترین اقتصاد یکی از چند به نورد توده تست. اما آن را تا به حال جمع شدن بیش از 63,000 فرآوری نشده به عنوان نمونه از ژوئن 10, چون کنندگان جهانی قادر به پاسخگویی به تقاضای خود را برای کیت آزمایشگاهی, با توجه به وزارت بهداشت. آفریقای جنوبی آزمایشگاه ملی خدمات کاهش یافته است به افشای زمان جمع شدن.

در صورت عدم وجود تست جامع داده ها در دیگر نقاط جهان, محققان, نگاه متفاوت معیارهایی برای قضاوت در مورد شيوع coronavirus از جمله بررسی تعداد مرگ و میر است که بیش از به طور متوسط برای این زمان از سال است.

اما حتی که ممکن است در بسیاری از آفریقا به دلیل اطلاعات از سال های گذشته وجود ندارد. تنها هشت کشور الجزایر – کیپ ورد جیبوتی مصر, موریس, نامیبیا, سیشل و آفریقای جنوبی – ضبط بیش از 75 درصد از مرگ و میر خود را با توجه به سازمان ملل متحد. اتیوپی سوابق کمتر از 2% کشور وزارت بهداشت گفت.

بدون اطلاعات در مورد چگونه شدید شیوع است و آنچه از منابع در دسترس برای مقابله با آن, سازمان ملل, خطر بلند کردن مستندات بیش از حد به زودی و یا حفظ آنها بیش از حد طولانی گفت: آماندا مک کللند ایالات متحده آمریکا بر اساس سیاست های بهداشتی ابتکار حل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“این شکاف بزرگ برای ما است که واقعا درک شدت شیوع” او گفت:. “بدون شفافیت در اطلاعات آن را بسیار سخت برای توجیه اقتصادی درد که تعطیل کشورها باعث می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>