Rossari زیست فناوری برای راه اندازی IPO با گروه قیمت تومان 423-425

The IPO will include fresh issue of equity shares as well as offer for sale (OFS) with the size of the issue being close to Rs 496 crore.IPO را شامل تازه موضوع سهام عدالت و همچنین ارائه برای فروش (OFS) با اندازه موضوع نزدیک شدن به تومان 496 کرور.

تخصص تولید کننده مواد شیمیایی Rossari زیست فناوری در حال راه اندازی آن ارائه عمومی اولیه (IPO) در روز دوشنبه با یک گروه قیمت تومان 423-425 هر سهام به اشتراک بگذارید. IPO را شامل تازه موضوع سهام عدالت و همچنین ارائه برای فروش (OFS) با اندازه موضوع نزدیک شدن به تومان 496 کرور.

Rossari زیست فناوری فراهم می کند راه حل های سفارشی خاص صنعتی و تولید نیازهای مشتریان خود را در درجه اول در FMCG, پوشاک, طیور و خوراک دام و صنایع از طریق سبد محصولات متنوع خود را که شامل خانه مراقبت شخصی و عملکرد مواد شیمیایی; نساجی تخصص مواد شیمیایی و حیوانی تغذیه و سلامت محصولات است. این شرکت در هند و همچنین در 17 کشور دیگر از جمله ویتنام و بنگلادش و موریس.

اخبار مرتبط

این شرکت در حال حاضر مطرح تومان 99.99 کرور در قرار دادن خصوصی سهام به سرمایه گذاران از جمله مالابار هند صندوق محور فرصت های جدید AIF-من Mirae دارایی اواسط کلاه صندوق Sundaram صندوق A/C Sundaram انتخاب درپوش میکرو سری چهاردهم IIFL فرصت ویژه صندوق – سری 4 و ICICI Lombard عمومی شرکت بیمه.

Rossari بیوتکنولوژی گفت که به اندازه موضوع تازه تا 150 تومان کرور روپیه بوده است کاهش می یابد تومان 99.99 کرور به موجب قبل از IPO قرار دادن و بر این اساس اندازه موضوع تازه است تا تومان 50 کرور.

این شرکت اعلام کرد که در نظر دارد به استفاده از درآمد حاصل از این موضوع تازه پس از ارائه هزینه و درآمد حاصل از قبل از IPO دادن به بازپرداخت/پیش پرداخت استقراض از 65 تومان کرور روپیه به صندوق در آن سرمایه در گردش مورد نیاز تومان 50 کرور و نسبت به کل اهداف شرکت.
“این شرکت نمی خواهد دریافت هر گونه درآمد حاصل از OFS” آن گفت:.

با توجه به بیانیه این شرکت تولید شده مجموع درآمد Rs 603.82 کرور و سود خالص پس از کسر مالیات از Rs 65.25 کرور روپیه در سال مالی سال 2020 است. “بیش از 3 سال گذشته آن موفق به ساعت یک مرکب سالانه نرخ رشد 41.65 درصد درآمد و یک مرکب سالانه نرخ رشد 60.27% آن سود پس از کسر مالیات. بدهی و حقوق صاحبان سهام نسبت شرکت ایستاده بود ثابت در 0.23 سراسر مالی سال 2018-2020” این شرکت اعلام کرد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>