با هم ما می توانیم تحقق وعده شغل مناسب برای همه: حسینه خواستند در اجلاس ILO

او خطاب به سازمان بین المللی کار مجازی اجلاس جهانی در COVID-19 و جهان از طریق پیام های ویدئویی در روز چهارشنبه.

“وعده شغل مناسب و معقول برای همه به نظر می رسد سخت به درک به صورت جداگانه اما من معتقدم که ما می تواند آن را انجام دهد” او گفت:.

آن است که همیشه بزرگترین آنلاین جمع کارگران و کارفرمایان و دولت به بحث coronavirus بحران و راه های غلبه بر آن, این سازمان در بیانیه ای گفت.

جهانی سران دولت و همچنین به عنوان برجسته کارفرمایان و رهبران اتحادیه های کارگری نیز گرفته شده در این دو روز بحث و گفتگو. دولت وزیر کار و اشتغال Monnujan صوفیان به آدرس مخاطبان به نمایندگی از بنگلادش در روز پنج شنبه.

صحبت در رهبران جهانی’ روز حسینه خواستند از ایشان تشکر ILO برای میزبانی این نشست و برای همه حمایت خود را در طول بیماری همه گیر است که او به عنوان یک “تمام عیار اقتصادی جهانی و بحران های اجتماعی”.

رهبران بیش از 80 سازمان ملل و همچنین به عنوان دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و روسای دیگر سازمان ملل متحد و سازمان های بین المللی نیز خطاب به قله از طریق پیام های ویدئویی.

شرکت کنندگان به بحث در مورد چگونگی به آدرس اقتصادی و اجتماعی تاثیر این بیماری همه گیر است که گذاشته لخت شدید آسیب پذیری از میلیون ها نفر از کارگران و شرکت.

در شش دقیقه ویدئو, آدرس حسینه خواستند مستند چگونه این کشور پوشاک readymade بخش بود سخت ترین ضربه از دست دادن میلیاردها دلار از صادرات سفارشات و چگونه میلیون ها نفر از کارگران سراسر بسیاری از صنایع شغل خود را از دست.

“زمانی که بحران شروع به آشکار شدن ما بلافاصله اعلام $12.1 میلیارد بسته محرک برای بخش های مختلف اقتصاد ما و همچنین به عنوان پشتیبانی برای بخش های مختلف از جامعه ما,” او گفت:.

او مشخص شده تعدادی از اورژانس محرک و حفاظت اجتماعی اقدامات آغاز شده توسط خود دولت است. این شامل حدود 1 میلیارد دلار برای پرداخت دستمزد از RMG کارگران و پول نقد و دیگر مشوق ها به بیش از 50 میلیون نفر از مردم که خود را از دست داده و درآمد روزانه در طول بیماری همه گیر.

نخست وزیر مشترک گرفتاری میلیون ها نفر از کارگران مهاجر بنگلادشی و تاثیر مخربی زیان کار داشتن در حواله در کشور است.

بانک جهانی پیش بینی کرد که بنگلادش را از دست بدهند و بیش از 20 درصد از آن پرداخت سود معادل 4 میلیارد دلار در این سال به تنهایی.

او به پایان رسید او نشانی با اصرار جهانی رهبران موسسات مالی بین المللی سازمان ملل متحد و جامعه مدنی به همگرا در اطراف ILO را گرفت اعلام و در مجموع ساخت یک دنیای بهتر.

Tuomo Poutiainen این ILO کشور مدیر بنگلادش ابراز قدردانی خود را برای راهی که در آن دولت, کارفرمایان و کارگران سازمان با هم کار کرده اند به مقابله با بازگشت امن به کار بیکاری و چالش های کسب و کار در آورده با COVID-19.

“در حالی که پرداختن به چالش های متعدد همه ما امروز این مهم است که ما در ادامه کار با هم برای آینده در حال توسعه قوی حمایت اجتماعی طرح ها و سرمایه گذاری در skilling و مشاغل, برنامه, برای, جوانان, زنان و دیگران را در معرض موقعیت های” Poutiainen گفت.

این اجلاس جهانی به بررسی طیف وسیعی از مسائل از جمله:

چگونه به ترویج کامل و مولد اشتغال در این محیط جدید.

آنچه باید انجام شود به آدرس عظیم آسیب پذیری در کار دنیا آشکار ساخته با این بیماری همه گیر.

که کارگران نیاز به خاص حمایت و توجه است.

چگونه به سمت کاهش و رفع فقر به عنوان مرکزی هدف از فرایند بازیابی.

چگونه جامعه بین المللی با هم می آیند با هدف مشترک و rededicate خود را تحویل سازمان ملل تا سال 2030 دستور کار است.

کار وزیران کارگران و کارفرمایان از رهبران ILO عضو منعکس خواهد شد در روز چهارشنبه وقایع و بحث در مورد اجرای ILO سده اعلامیه برای آینده کار در این زمینه همه گیر در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>