ویارئال ضرب و شتم ختافه به نگه دارید تا در لیگ قهرمانان فشار

سانتی کازورلا قرار داده ویارئال جلوتر از نقطه پنالتی در دقیقه 66 و سپس ترمیم مزیت های خود را با یک نقطه دوم-پا زدن در 86 پس از هوگو Duro تا به حال تساوی برای ختافه در 80.

روبن پنا مهر و موم شده ویارئال ششم برنده شدن در مسابقات هشت به ثمر رساند در زمان اضافه شده به آنها ارائه کامل پاسخ خود را 4-1 شکست به بارسلونا در روز یکشنبه بود که اول خود را پس از از دست دادن رطوبت را از سر گرفت پس از coronavirus توقف.

ختافه بود و با عصبانیت اعتراض هر دو مجازات و تنش آب پز را بیش از زمانی که تمام وقت سوت آمد به عنوان بازیکنان متعدد درگیر شدند قبل از رفتن به پایین تونل به مربوطه خود را در اتاق پانسمان.

پیروزی در زمان پنجم-قرار داده ویارئال به 57 امتیاز سه پشت سویا که اشغال نهایی لیگ قهرمانان اسکله اما باید یک بازی در دست است.

ختافه را به امید کسب سهمیه در اروپا رقابت نخبگان برای اولین بار همه هستند اما بیش از, اما, به عنوان آنها به سمت چپ نشسته ششم در جدول 53.

در جای دیگر رئال بتیس قدم به یک 3-0 برنده شدن در خانه اوساسونا که ریاضی تضمین آنها را جلوگیری از سقوط.

بتیس در حال 13th در 41 امتیاز و نگه دارید 12-نقطه سرب بیش از 18-قرار داده رئال مایورکا و همچنین داشتن یک بهتر است سر به سر ضبط.

اوساسونا که در حال حاضر خود را تضمین بالا-وضعیت پرواز هستند 11th در 45.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>