Coronavirus مرگ و میر در بمبئی: بیش از 5000 Covid-19 مرگ و میر در این شهرستان حداکثر

The BMC claimed that until now it has conducted over 3.64 lakh tests.BMC ادعا کرد که تا به حال آن را انجام داده است بیش از 3.64 لاخ آزمون.

Coronavirus مرگ و میر در بمبئی عبور 5,000-علامت روز چهارشنبه با 62 جدید مرگ و میر در این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت.

در حالی که مرگ و میر رسیده 5,061 به چوب خط حساب کردن از coronavirus موارد در کشور مالی سرمایه رز به 87,513 با 1,381 جدید بیماران در بر داشت پس از پنج شنبه شب.

اخبار مرتبط

تعدادی از بهبود COVID-19 بيمار رز به 59,238 با 1,101 افراد ترخيص شده از بيمارستان در طول روز BMC گفت.

این شهر در حال حاضر 23,214 فعال موارد است. 897 جدید مشکوک بیماران بستری شده بودند پس قبلی شب.

میزان بهبودی در این شهرستان افزایش یافته و به 68 درصد در حالی که نرخ رشد کلی از COVID-19 موارد بین ژوئیه 1 به 7 بهبود یافته برای 1.52 درصد و به طور متوسط دو برابر شدن نرخ موارد بود 45 روز مطلع BMC.

مدنی بدن تجدید نظر تست دستورالعمل اجازه می دهد بیماران با علائم تحت COVID-19 آزمون بدون تجویز پزشک.

BMC ادعا کرد که تا به حال آن را انجام داده است بیش از 3.64 لاخ آزمون.

با این حال رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis آمار در BMC و گفت آن را تست نکنید به اندازه کافی.

“آن را تسکین برای دیدن yesterdays COVID اعداد در بمبئی پایین آمدن به 806 تا زمانی که من متوجه شدم که تنها 3,300 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. @OfficeofUT (وزیر Uddhav Thackeray) ما با زندگی Mumbaikars? در یک روز داده می شود بیماران ما در حال 806 & 64 مرگ و میر است که میزان مرگ و میر به حدود 8 درصد & عفونت نرخ 25 درصد” او هنوز توییتی.

بدن مدنی ادعا کرد که این افزایش COVID-19 تست به 5500 آزمون هر روز از قبل 4,000 آزمون در هر روز پس از معرفی سریع آنتی ژن تست نتیجه است که می تواند در دسترس در عرض نیم ساعت.

آن را انجام 5,483 آزمون در تاریخ 8 ژوئیه آن اضافه شده است.

با توجه به BMC, تعداد تست های انجام شده عبور یک لاخ در مارس 6, دو لاخ در ژوئن 1 و سه لاخ در ژوئن 24.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>