Fazle کبیر ادامه به عنوان بانک مرکزی به عنوان رئیس بنگلادش اصلاح قانون

اصلاح خواهد شد اجازه می دهد کبیر وقت بانک مرکزی برای ماندن در برای دو سال دیگر.

وزیر برنامه ریزی کارشناسی ارشد مانان مطرح لایحه “بنگلادش بانک (اصلاحیه) لایحه 2020” از طرف وزیر دارایی AHM مصطفی کمال در روز پنج شنبه.

قبلا سخنران شیرین Sharmin Chaudhury حل و فصل افکار عمومی بررسی و اصلاح طرح های پیشنهادی.

BNP و Jatiya حزب نمایندگان مجلس مطرح شده اعتراض خود را علیه این لایحه گفت: هیچ قانون باید پیش نویس برای یک فرد خاص است.

“این قانون است که طراحی شده برای یک فرد مجرد در حالی که آن است که مانع انتصاب هر فرد واجد شرایط. این ثابت می کند که دیگران نمی مناسب برای پست” گفت: BNP MP Harunur رشید به عنوان او خواستار لغو این لایحه است.

“همه خدمات مدنی اعضای در حال حاضر تقاضا افزایش محدودیت سنی برای برگزاری ادارات دولتی اگر محدودیت سنی افزایش یافته است به 67 برای برگزاری فرمانداری. دولت باید در مورد آن فکر می کنم” گفت: Jatiya حزب MP Mujibul Haque Chunnu.

“ذخیره هک رخ داده در طول تصدی یکی دیگر از فرماندار. می تواند وقت فرماندار بازگرداندن پول ؟ ما نمی دانیم که چه اقدامات او در برابر وام defaulters. قانون نباید برای یک فرد خاص.”

دولت اصلاح قانون نه برای یک نفر بلکه برای پست فرماندار, وزیر برنامه ریزی گفت: همکاران او در مجلس است.

“نمایندگان مجلس باید صحبت منطقی اما واقعیت این است که قوی ترین منطق است. این قانون پیش نویس است که از نقطه نظر.”

“ما می خواهیم برای دیدن یک فرماندار جدید منصوب شد و پس از این لایحه به تصویب رسید” BNP MP Harunur رشید گفت.

“اصلاح شد نیاز به تقویت بنگلادش بانک. آن انجام شده است نه برای یک نفر. اگر کسی احساس می کند در آینده که محدودیت سنی باید تمدید شود به 70 سال آنها می توانید آن را انجام دهید” گفت: مانان.

Kabir بود و آخرین روز خود را در محل کار در Jul 2. دولت نمی تواند بلافاصله reappoint او را به عنوان او در حال حاضر تبدیل شده 65.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>