جلعاد آغاز می شود تست قابل استنشاق شکل remdesivir برای COVID-19

این شرکت اعلام کرد محاکمه خواهد شد که ثبت نام حدود 60 سالم آمریکایی بین سنین 18 و 45 را تست مواد مخدر به خصوص در مواردی که بیماری است نه پیشرفت نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

این دارو در حال حاضر استفاده می شود به صورت داخل وریدی و استنشاقی فرمول داده می شود از طریق یک نبولایزر که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا برای آسان تر دولت در خارج از بیمارستان.

Remdesivir اعطا شد اضطراری با استفاده از مجوز در ایالات متحده برای درمان موارد شدید COVID-19 در بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند.

جلعاد امیدوار است به هدف قرار دادن این بیماری در شروع با استنشاق شکل remdesivir با ارائه دارو به طور مستقیم به سایت اصلی عفونت است.

Remdesivir اعتقاد بر این است در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس پس از مواد مخدر کمک کوتاه بیمارستان بازیابی بار در یک کارآزمایی بالینی است.

جلعاد همچنین قصد دارد برای شروع اضافی آزمایش های بالینی برای ارزیابی remdesivir استفاده می شود که در ترکیب با ضد التهابی داروها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>