ورزشگاه, استخر, سالن های ورزشی در دور بعدی مستند سهولت در انگلستان

لندن جولای 9

ورزشگاه و استخر و امکانات ورزشی را در میان مجموعه بعدی از مکانهای عمومی قادر به بازگشایی و دولت بریتانیا اعلام کرد که کاهش بیشتر از آن COVID-19 pandemic مستند اقدامات در روز پنج شنبه.

انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden به خبرنگاران گفت: در 10 خیابان داونینگ جلسه که استخر در فضای باز زندگی می کنند و نشان می دهد می توانید رزومه از این شنبه با اجتماعی فاصله در محل باز و سرپوشیده ورزشگاه امکانات ورزشی و استخر خواهد بود قادر به بازگشایی از زیر چهار شنبه, جولای 25.

“ما نیاز به دریافت این بازی مناسب برای شکست دادن این بیماری است. آن است که زمان غذا خوردن به کمک” گفت: Dowden.

این وزیر کابینه با این حال هشدار داد که دولت دریغ نکنید به درخواست ترمز در این مورد اقدامات بیشتر و یا تحمیل موضعی مستندات در صورت هر گونه سنبله در coronavirus موارد است.

“بازگشایی ورزشگاه اخبار است میلیون ها نفر در سراسر کشور شده اند در انتظار برای بسیاری از مردم از جان گذشته برای پرش بر روی یک چرخش دوچرخه و یا شیرجه رفتن به استخر” گفت: Dowden.

تحت هدایت برای بازگشایی ورزشگاه باید با استفاده از بهنگام رزرو سیستم به منظور محدود کردن تعدادی از افراد در این ساختمان در یک زمان و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در حالی که تجهیزات باید فاصله و به طور منظم تمیز.

همه این امکانات بسته شده اند پس مارس 21 برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

خبر می آید که دولت آمار و ارقام نشان می دهد که بیشتر از 85 نفر فوت کرده اند با کروناویروس در تمام تنظیمات در انگلستان است.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: 44,602 مردم کشته شده بود در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان از پنج شنبه شب. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>