ماهاراشترا محصول ذرت آلوده توسط فاو پونا بدترین ضربه

Officials from the Maharashtra agriculture department confirmed that FAW infestation has been reported in the maize crop across the cereal grain growing regions in the state. مقامات از ماهاراشترا کشاورزی بخش تایید کرد که فاو آلودگی گزارش شده در محصول ذرت در سراسر دانه غلات رشد مناطق در دولت است.

به سختی یک ماه پس از kharif کاشت شروع در ماهاراشترا گزارش ظاهر شده اند از سقوط ارتش worm (فاو) باعث آسیب به محصول ذرت در دولت است. در مقایسه با سال گذشته FWA آمده است زود به ماهاراشترا این زمان در اطراف.

پس موسمی آغاز شده است در این فصل شرایط ایده آل ایجاد شده برای میزبان به رشد و تکثیر با توجه به حشره شناس Anuksh Chormule. یک worm می توانید از 1000 به 1500 تخم مرغ را در یک زمان و در نتیجه آن را بسیار دشوار است برای کشاورز به کنترل گسترش هجوم Chormule گفت. ذرت در درجه اول کشت در Nashik, Aurangabad, Pune و سولاپور در حدود 8 لاخ هکتار در سراسر کشور.

اخبار مرتبط

مقامات از ماهاراشترا کشاورزی بخش تایید کرد که فاو آلودگی گزارش شده در محصول ذرت در سراسر دانه غلات رشد مناطق در دولت است. اما آنها نمی تواند قرار دادن یک شکل در میزان آلودگی. طبق گزارش آلودگی را تحت تاثیر قرار است حدود 50 درصد از محصول در منطقه پونا در Indapur taluka در برخی از 1500 هکتار 10-15 ٪ در 7,000-از 8000 هکتار در Ahmednagar منطقه 3-4 ٪ در Nashik منطقه و در برخی از نقاط Akkalkot, Mohol, Malshiras و جنوب سولاپور.

به گفته مقامات از کشاورزی بخش محصول آفت بررسی و مشاوره پروژه (Cropsap) اجرا شده است برای ایجاد آگاهی در میان کشاورزان در مورد آفات بیماری ها و آفت کش ها در موارد اضطراری. این بخش راه اندازی یک کمپین امداد برای کنترل آفات رسمی نگهداری می شود.

گزارش برای اولین بار در سال 2018 فاو آفت است که تغذیه در 80 محصولات مختلف از جمله ذرت و كنجاله سويا و hayr. این آفت سرزنش برای مقیاس بزرگ تخریب محصول ذرت در نقاط مختلف جهان است. در سال گذشته فاو مسئول یک شیب در تولید ذرت در هند است. فاو تا به حال آلوده 700,000 هکتار تحت محصول ذرت در 2019-20 kharif فصل 40 درصد بیشتر از منطقه آسیب دیده حدود 500000 هکتار در سال گذشته طبق گزارش.

حمله آفات گزارش شده در 14 متحده در kharif با آسیب های عمده در کارناتاکا و ماهاراشترا. آلودگی فاو در kharif محصول ذرت گزارش شده در سراسر 263,000 هکتار در کارناتاکا و 232,000 هکتار در ماهاراشترا. ماهاراشترا گزارش فاو آلودگی در بیش از 2.63 لاخ هکتار از 8.60 لاخ هکتار از محصول ذرت در 2019-20. هجوم نیز گزارش شده در hayr و پنبه.

در اصل موجود در شمال و جنوب امریکا فاو ساخته شده راه خود را به نیجریه در سال 2016. در عرض دو سال آن در حال گسترش به 44 کشور در آفریقا و آسیب رساندن به 40 میلیون تن از ذرت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>