Miadiamante مواد غذایی بدست می آورد اکثریت سهام در استقلال Brewing Co

This is among a few transactions in the F&B space in India since the lockdown was announced.این است که در میان چند معاملات در F&B فضا در هند از این مستند اعلام شد. (تصویر نماینده)

Miadiamante غذایی و نوشیدنی, یک Nashik-شرکت بر اساس برداشت تا اکثریت سهام در microbrewery شرکت استقلال دم شرکت (IBC) یکی از بزرگترین و قدیمی ترین microbreweries در هند. این است که در میان چند معاملات در F&B فضا در هند از این مستند اعلام شد.

Miadiamante ترویج شده توسط Krishen لعل Khanna و Anirudh Khanna به دست آورد و اکثریت سهام در IBC از سند دم LLC مبتنی بر نهاد. شرکت تاسیس شده توسط شایلندرا Bist اکثر سهام در IBC قبلا متعلق به سند دم LLC, گرگ کخ (co-founder, سنگ, Brewing Company) و Avanish Vellanki (co-founder & CEO, باران Therapeutics).

اخبار مرتبط

IBC است که در حال حاضر به طور گسترده ای در سراسر بمبئی و پونا از طریق رسانه ها و توزیع آبجو کسب و کار و درآمد آن در حدود $2 میلیون نفر در FY20.

در حالی که Miadiamante خریداری اکثریت سهام موسس Bist ادامه خواهد داد تا خود را یک اقلیت سهام و سرمایه گذاری تلاش های در حال رشد کسب و کار بیشتر است. چه قبلا مبتنی بر LLC در حال حاضر تبدیل شده به یک خانواده هندی متعلق به شرکت خواهد شد که اجرای کسب و کار.

Mihir مهتا SVP Ashika سرمایه که تسهیل معامله گفت: در جریان همه گیر تحت تاثیر قرار بود اقتصاد به شدت با F&B بخش بودن یکی از بدترین تحت تاثیر قرار. “شرکت نباید قرار دادن یک توقف به خود بودجه در نظر دارد با توجه به سناریو فعلی و ممکن است خوب نقطه ورود و یا خروج برای بسیاری از کسب و کار و همچنین سرمایه گذاران,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>