Naya Rivera, ‘Glee’ بازیگر از دست رفته است در کالیفرنیا دریاچه

کلانتر دفتر گفته است که جستجو برای یک “امکان غرق شدن قربانی است.” جستجو متوقف شد اواخر روز چهارشنبه و از سر گرفته خواهد شد شنبه صبح.

یک کلانتر, سخنگوی, اریک Buschow گفت که ریورا به حال اجاره یک قایق با او 4 ساله و پسر چهار شنبه بعد از ظهر. یکی دیگر از boater در بر داشت پسر به تنهایی در قایق در 4pm, او گفت:.

پسر امن بود چهارشنبه شب گفت.

ریورا شروع به بازیگری به عنوان یک پسر 4 ساله در طنزهای تلویزیونی CBS “خانواده سلطنتی” ساخته شده و حضور مهمان در تعداد را نشان می دهد از جمله “The Fresh Prince of Bel-Air” “اهمیت خانواده” و “بی واچ.”

او را از طریق شکست به گسترده تر ستارگی در “Glee” با نقش آفرینی او در حال رشد در طول فصل اول قبل از او ساخته شده یک سری منظم در فصل دوم.

ریورا ازدواج بازیگر Ryan دورسی در سال 2014 و به هنگام تولد به پسر خود Josey Hollis در 2015. زن و شوهر تقسیم در سال 2018 است.

او در تازه ترین پست در توییتر بود یک عکس از خودش و پسرش.

بازیگران “سرور و نشاط” است و برخورد با آن به اشتراک گذاری از دل شکستگی است. Cory Monteith که بازی فین هادسون مرده پیدا شد در یک اتاق هتل در سال 2013 از مواد مخدر مصرف بیش از حد زمانی که او بود 31. علامت Salling که نوح Puckerman شد 35 هنگامی که او درگذشت در آشکار خودکشی در سال 2018 هفته پس از او التماس کرد گناه را به فدرال به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>