شرکت های بیمه غیر زندگی’ ناخالص مستقیم حق بیمه رشد 7.83% به تومان 13,961.25 کرور روپیه در ماه ژوئن

Among the 25 general insurers like United India Insurance, Kotak Mahindra General Insurance and ICICI Lombard General Insurance, among others, saw strong growth in June. در میان 25 به طور کلی شرکت های بیمه مانند ایالات هند, بیمه, Kotak Mahindra کلی بیمه و ICICI Lombard کلی بیمه, در میان دیگران, دیدم, رشد قوی در ماه ژوئن.

ناخالص مستقیم حق بیمه تحت, غیر زندگی بیمه صنعت شاهد رشد 7.83% به تومان 13,961.25 کرور روپیه در ماه ژوئن در برابر Rs 12,947.89 کرور روپیه در ماه مشابه سال گذشته است. بازیکنان در این صنعت می گویند که رشد در ماه ژوئن است که با توجه به انتخاب کنید تا در بخش بیمه اما بیمه موتور تحت فشار باقی ماند.

اما حق بیمه ناخالص تحت عمومی بیمه بازیکنان را دیدم سقوط 4.24% در سه ماه اول سال مالی جاری. داده ها از بیمه های نظارتی و سازمان توسعه هند (Irdai) نشان می دهد که به طور کلی شرکت های بیمه جمع آوری حق بیمه از Rs 39,329.62 کرور در این سال مالی تا ماه ژوئن نسبت به Rs 41,072.14 کرور روپیه در سال مالی گذشته.

اخبار مرتبط

Pushan Mahapatra مدیر عامل & مدیر ارشد اجرایی SBI عمومی بیمه گفت: “برای ما هر ماه بهتر از ماه قبل است. به عنوان کشور می رود برای باز کردن من می تواند رسیدن به تعداد زیادی از مردم از طریق مختلف به شبکه توزیع. برای ما در ماه ژوئن در بخش هایی مانند بهداشت و درمان و آتش محصول بیمه را به خوبی انجام داد و ما امیدواریم که به خوبی جلو می رویم”. SBI عمومی بیمه آن دیدم حق بیمه ناخالص در `635.99 کرور روپیه در ماه ژوئن نسبت به Rs 331.06 کرور روپیه در ماه مشابه در سال گذشته رشد 92.10%.

در میان 25 به طور کلی شرکت های بیمه مانند ایالات هند, بیمه, Kotak Mahindra کلی بیمه و ICICI Lombard کلی بیمه, در میان دیگران, دیدم, رشد قوی در ماه ژوئن. اما Bajaj آلیانز بیمه عمومی و تاتا AIG عمومی بیمه شاهد رشد منفی در تولید ناخالص مستقیم حق بیمه در ماه ژوئن نشان می دهد که داده ها از Irdai. جدید هند تضمین ادامه داد: به باقی می ماند یک رهبر بازار با سهم 19.11% در سال مالی جاری تا ماه ژوئن است.

با وجود شاهد رشد بهتر در ماه ژوئن نسبت به ماه آوریل و مه این سال صنعت بازیکنان در حال شک و تردید در مورد رشد بیمه موتور. “در گذشته سه ماه بیمه موتور به صدمه زدن به صنعت به عنوان جدید فروش خودرو بسیار پایین تر از آنچه در آن بود در مدت مشابه سال گذشته گفت:” یک مقام ارشد از پیشرو شرکت های بیمه.

در حال حاضر بیمه موتور به منزله حدود 25-28 ٪ از سهم بازار جدید حق بیمه غیر زندگی صنعت و ضعیف فروش خودرو اعداد را بیشتر تاثیر موتور بیمه کسب و کار در این ماه آمده است. بیمه بازیکنان اعتماد به نفس است که کسب و کار در بهداشت و درمان بیمه را انتخاب کنید تا رفتن به جلو به عنوان سرمایه گذاران را در درک اهمیت بیمه سلامت با توجه به ادامه رمان coronavirus. بیمه سهم بازار حدود 35% در غیر زندگی بیمه صنعت.

با توجه به بیمه رگولاتور مستقل شرکت های بیمه سلامت دیدم حق بیمه ناخالص در Rs 1,311.30 کرور روپیه در ماه ژوئن نسبت به Rs 920.28 کرور روپیه در ماه مشابه سال گذشته از رشد 42.5%.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>