Pak مرد فایل USD 20 میلیارد دلار خسارت کت و شلوار در برابر ما برای ‘COVID-19 شیوع’

لاهور جولای 9

پاکستان دادگاه با صدور اعلامیه به سفارت آمریکا در اسلام آباد ما مشاوره عمومی لاهور و وزارت امور خارجه بر 20 میلیارد تومان خسارت کت و شلوار ظ توسط coronavirus فرد آلوده.

رضا علی ساکن لاهور در روز چهارشنبه ثبت دادخواست در دادگاه مدنی (لاهور) از طریق حمایت از سید تیراندازی تقدیر, دست حسین ادعا که ما مسئول دچار ضرر و زیان توسط او و پاکستان با توجه به کروناویروس آن را به عنوان پشت بدون کنترل گسترش این بیماری همه گیر.

مدنی قاضی کامران کرامت با صدور اعلامیه به سفارت آمریکا اسلام آباد ما سرکنسول در لاهور وزیر دفاع طریق سرکنسول (لاهور) و وزارت امور خارجه برای 7 آگوست.

او گفت که اعضای خانواده خود را نیز از درد و رنج و سلامت خود را به خطر بیافتد به طوری که آنها ممکن است قادر به زندگی می کنند یک زندگی سالم همیشه.

“بدون کنترل گسترش COVID-19 در ایالات متحده باعث گسترش آن در سراسر جهان از جمله پاکستان است. متهمان مسئول عظیم مرگ و میر و بدبختی و اقتصادی بلایای آنها تحمیل شده در جهان از جمله اما نه محدود به تمام پاکستان” او گفت:.

فعلی دولت آمریکا در حال ایجاد موانع برای جهانی برابر COVID-19 او ادعا.

وی در دادگاه به تصویب یک فرمان که COVID-19 باعث شد ما و آن را ویران و زندگی پاکستانی و بازیابی USD 20 میلیارد دلار به نفع خود.

دادگاه ثابت اوت 7 برای شنیدن این پرونده و صدور اعلامیه به پاسخ دهندگان برای پاسخ. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>