Sensex بسیار خوب دوباره حرکت برای پایان دادن به 1% تا; بررسی آنچه تحت فشار قرار دادند بازارهای بالاتر امروز

Sensex, Niftyبا امروز سود در بازار سهام, Sensex است بسیج 43.28 درصد از ماه مارس به پایین ترین 25,639.

پس از یک روز-تصویری بر روی صفحه رادار در داخلی بازار سهام BSE Sensex و جذاب 50 به پایان رسید در قلمرو مثبت در روز پنج شنبه به رهبری خرید در بانک مالی و سهام. 30-به اشتراک گذاری شاخص Sensex آمار یک روز کم از 36,422 اما زیر نظر توسط نارندرا نخست وزیر هند که در حال حاضر از دیدن شاخه های سبز از بهبود اقتصادی آن رسید به پایان در 36,738. به طور مشابه بسیار خوب 50 شاخص اصلاح خود را روانی 10,800-علامت گذاری و شروع به پریدن کرد و 108 امتیاز به پایان جلسه در 10,813. “با وجود افزایش نگرانی ها در مورد گسترش ویروس عفونت بازار همچنان به تمرکز بر روی مسیر بهبودی در اقتصاد است. با دادن نقدینگی کافی و حمایت از سرمایه گذاران به دنبال به سمت شروع فصل درآمد” گفت: Vinod Nair رئیس تحقیقات در Geojit خدمات مالی.

Sensex تظاهرات 43 درصد از ماه مارس پایین: با امروز سود در بازار سهام, BSE Sensex است بسیج 43.28 درصد از ماه مارس به پایین ترین 25,639. به طور مشابه بسیار خوب و گسترده تر از 50 شروع به پریدن کرد 44 درصد از ماه مارس این سال افزایش به 10,813 از 7,511.

اخبار مرتبط

Bajaj سرمایه گذاری, SBI بالا Sensex برندگان: Bajaj مالی بالا بود Sensex مکملهای افزایش با رشد 3.93 درصد در حالی که بانک دولتی هند (SBI) به دست آورد 3.72 درصد امروز در تجارت است. تاتا استیل HDFC Bajaj Finserv, HCL و فن آوری M&M. سوی دیگر ONGC Tech ماهیندرا, TCS, Hindustan Unilever, Maruti Suzuki و نستله هند در میان بالا Sensex بازنده است.

بسیار خوب فلز تظاهرات ترین: از 11 بخشی از شاخص های بسیار خوب و فلزی شاخص شروع به پریدن کرد و نزدیک به 2 درصد و به دنبال آن بسیار خوب خدمات مالی و جذاب بانک. بر خلاف بسیار خوب FMCG بود و تنها شاخص آن کاهش یافته است.

گسترده تر بازار: بازار گسترده تر شاخص underperformed این frontliners امروز. S&P BSE MidCap شاخص به پایان رسید در 13,493 تا تنها 0.07 درصد در حالی که S&P BSE SmallCap رز نیم درصد به حل و فصل در 12,848.

ویژگی های چشم انداز: “به لحاظ فنی با بسیار خوب و تندرست به شدت خریداران مایل به رها کردن به راحتی. بیشتر upsides به احتمال زیاد اگر فوری مقاومت 10897 عبور است. ضعف می تواند پدیدار شود اگر پشتیبانی از 10733 شکسته” گفت: Deepak Jasani سر خرده فروشی پژوهش HDFC Securities.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>