بولیوی رئیس جمهور Anez دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

Anez گفت: در یک صدای جیر جیر او “خوب” و در ادامه به کار می کنند در حالی که در انزوا. “همراه ما خواهد آمد از این” او گفت:.

بولیوی دولت تایید کرد که حداقل هفت وزیران از جمله خود وزیر بهداشت, تا به حال آزمایش مثبت بودند و یا تحت درمان و یا recuperating در خانه.

Anez گفت که او تا به حال انجام یک آزمایش با توجه به این که بسیاری از تیم او تا به حال بد افتاده.

“من احساس می کنم من احساس قوی من می خواهم به نگه داشتن کار از راه دور را از انزوا و من می خواهم برای تشکر از همه Bolivians که در حال کار برای کمک به ما در این بحران بهداشتی,” او گفت:.

بولیوی است که با توجه به برگزاری انتخابات عمومی در سپتامبر 6. انتخابات در اصل برنامه ریزی شده ممکن است اما به علت این بیماری همه گیر.

آشفتگی های سیاسی گریبانگیر این کشور در ماه اکتبر گذشته زمانی که یک انتخابات منجر به اعتراضات گسترده که در نهایت سرنگون دیرین چپ رهبر اوو مورالس.

Anez یک محافظه کار سابق سناتور فرض رییس جمهور موقت نقش در خلاء سیاسی و در ابتدا گفت که او نمی خواهد اجرا به صورت کامل اما بعد از پرتاب کلاه خود را در حلقه.

رقیب نامزد و رئیس جمهور سابق Jorge Tuto Quiroga که در حال اجرا است دوباره گفت: آن را “ضروری” برای Anez در سلامت کامل و در حال کار به سمت دموکراتیک گذار.

دیگر رهبران در سراسر جهان نیز قرارداد ویروس. نخست وزیر بوریس جانسون, 55, صرف سه روز در بخش مراقبت های بیمار با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus در حالی که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تایید کرد روز چهارشنبه او تا به حال آزمایش مثبت است.

بولیوی یک محصور در خشکی آند ملت بیش از 11.5 میلیون نفر ثبت نام بیش از 42000 موارد تایید شده بیماری و 1500 مرگ و میر و یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار سرانه در جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>