Brathwaite, Dowrich نیم قرن قرار داده Windies در کنترل v انگلستان

در پاسخ به انگلستان افتتاحیه Dom Sibley و روری سوختگی دیدم آتشین جادوها از غرب هند پیسرز شانون گابریل و Kemar روچ به راهنمای میزبان به 15-0 در نوبت دوم خود را در کنده.

گردشگران نگه داشتن دست بالا اما انگلستان خوشحال شدند برای زنده ماندن روی حیله و تزویر است که در اواخر جلسه بدون از دست دادن و می دانم که آنها نیاز به یک قوی performancen با خفاش در روز شنبه.

“ما قطعا پشت و در حال حاضر ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام به عقب بر گردیم به بازی گفت:” باز کردن کاسه جیمز اندرسون که به پایان رسید با آمار و ارقام از سه نفر به 62.

“ما به بت کل فردا روز و مناسب و معقول منجر به ما هر گونه شانس برنده شدن در بازی” او به بی بی سی گفت.

“من فکر می کردم ما دگرگون خوبی در تکه اما ما به طور کلی به عنوان یک واحد. شما می توانید انتظار می رود برخی از rustiness اول بازی برگشت اما ما قرار داده نشده است به اندازه کافی فشار بر آنها برای مدت طولانی به اندازه کافی در طول روز.”

Roston تعقیب و شین Dowrich بخیه هم 81-اجرا مشارکت به بازدید کنندگان کنترل بازی را قبل از شکار به دام افتاده بود lbw توسط Anderson در 47 با در زمینه داوری را از تصمیم لغو نقد کنید.

غرب هند کاپیتان Jason دارنده اخراج شد توسط انگلستان کاپیتان بن استوکس برای پنج قبل از Alzarri یوسف رفتگان برای quickfire 18 با خود کنده ارسال cartwheeling توسط استوکس برای 150 تست جدا.

Dowrich را 115-توپ شب زنده داری به پایان رسید زمانی که او خفه کردن پا به سمت استوکس feathering یک لبه به چوگان-حافظ جس Buttler برای 61. غرب هند’ نوبت به پایان رسید زمانی که گابریل دگرگون شد توسط seamer مارک چوب.

BRATHWAITE بنیاد

پیش از آن در روز بازکن Kraigg Brathwaite 65 پایه برای گردشگران است.

از سرگیری روی 57 برای یک Brathwaite و Shai امید پیشرفتهای چشمگیری برای این ساعت برای اولین بار, اما امیدوارم که خوش شانس بود که عمودی کم وزنی به آرچر لغو شد که این بررسی نشان داد که انگلستان paceman تا به حال هیچ-مچاله.

امید رفتگان پس از مدت زمانی که او اقدام به رانندگی خارج از عنکبوتی که تار میتند Dom Bess لبه راست به استوکس در اولین لغزش برای 16.

Brathwaite 125 توپ 184 دقیقه نوبت به پایان رسید زمانی که او رد شد و کم وزنی به استوکس با داوری تصمیم پس از بررسی با وجود این غرب هند زده بودن بالا بر روی پد.

Shamarh بروکس زده شش مرزهای خود را پر جنب و جوش 39 از 71 توپ قبل از او لبه به Buttler خاموش اندرسون با بررسی خود ناموفق است.

Jermaine بلک وود ساخته شده تنها 12 اجرا می شود قبل از او اقدام به رانندگی Bess رفت و مستقیما به اندرسون در اواسط کردن به ترک غرب هند در 186 برای پنج قبل از Dowrich و تعقیب تثبیت.

انگلستان بودند دگرگون کردن 204 روز پنج شنبه با دارنده گرفتن حرفه ای بهترین شش 42.

آزمون اولین مسابقه بین المللی کریکت پس از 117 روز غیبت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

سه سری بازی است که بازی بدون طرفداران در “زیستی-محیط امن” با سلامت روزانه چک, صفحه اصلی داوران و ممنوعیت درخشان توپ با بزاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>