چین را رد چشم انداز پیوستن به کنترل تسلیحات آمریکا با ما

پکن, جولای 10

چین روز جمعه با رد هر گونه چشم انداز پیوستن به سلاح هسته ای محدودیت مذاکرات با ما تماس گزارش از واشنگتن که آن را انجام دهد تا اعوجاج از آن اظهار داشت: موقعیت.

سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: ما این بود که “نه جدی و نه صادقانه” در پیشنهاد مذاکره و باید به جای پاسخ دادن به روسیه را یک فرمت به موجود جدید شروع معاهده محدود کردن تعداد کلاهک های هسته ای.

“چین اعتراض به اصطلاح سه جانبه کنترل تسلیحات مذاکرات بسیار روشن است و ما آن را بخوبی می داند. اما ما ماندگار است در مورد این مسئله و حتی تحریف موضع چین,” ژائو گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

چین با بزرگترین زرادخانه هسته ای آمریکا و روسیه را حفظ کرده است که آن را نمی خواهد در پیوستن به مذاکرات با واشنگتن و مسکو در کاهش تعداد کلاهکهای.

اما ژائو به نظر می رسد برای نگه داشتن درب باز به نوعی از بحث و گفت واشنگتن نیاز به “ایجاد شرایط برای دیگر هسته ای-سلاح متحده برای شرکت در مذاکرات خلع سلاح هسته ای.” ما تیز با اشاره به چینی شرایطی در مذاکرات با روسیه در وین دو هفته پیش در گسترش و یا جایگزینی جدید برای شروع یک 2010 کاهش سلاح پیمان که منقضی می شود در ماه فوریه است.

این پیمان بین ما و روسیه طولانی عمده جهان قدرت هسته ای. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین می خواهد به عنوان یک افزایش قدرت نظامی برای پیوستن به.

کانگ فو مدیر کل وزارت امور خارجه را کنترل تسلیحات وزارت گفت که تقاضای غیر واقعی چون چین بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای نسبت به دو نفر دیگر است. با دعوت از چین برای پیوستن به ما در ایجاد بهانه ای برای به راه رفتن دور از مذاکرات بدون جایگزین کردن پیمان, او گفت:. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>