همسر سابق و یا دوست defecated در تخت خود را در ‘اتصالات end’ به ازدواج دپ می گوید دادگاه

دادن مدارک و شواهد خود را در تهمت و افترا علیه بریتانیا روزنامه خورشید که برچسب او یک همسر-شخص برتر از اقران دپ مواجه شده است و چهار روز از cross-examination بیش اتهامات از شنیده است که او از لحاظ جسمی در حداقل 14 موارد در طول یک دوره سه ساله از سال 2013 است.

دادگاه گفته شد در روز جمعه که یک چنین حادثه به دنبال یک مهمانی برای جشن شنیده 30 جشن تولد در مارس 2016 خورشید وکیل ساشا Wass گفت.

“دزدان دریایی کارائیب” ستاره دیر شده بود چرا که او تا به حال شده است در یک جلسه با مدیر کسب و کار که در آن او تا به حال دریافت اخبار بد در مورد امور مالی خود را.

در خانه خود دپ شد متهم به حمله به شنیده می شود که او در انتقاد از او برای دیر پرتاب مگنوم بطری شامپاین در او که از دست رفته و با گرفتن موهای او.

روز بعد, تمیز کننده, یافت مدفوع در تخت خود چیزی Wass گفت دپ گفته بود در متن پیام او فکر خنده دار.

پوچ

“این یکی از پوچ ترین اظهارات است که من تا کنون شاهد در زندگی من” دپ گفت. “من متقاعد شده بود آن را از دست ندهید شنیده خودش یا یکی از گروه های درگیر در خروج مدفوع انسان در بستر”.

“آن فکر کردم این بود که یک عجیب, عجیب اتصالات پایان دادن به این رابطه است.”

زمانی که زن و شوهر بعد ملاقات کرد تا در ماه مه هنگامی که دپ رفت و به جمع آوری برخی از اموال از خانه خود را در یک ردیف فوران بیش از مدفوع حادثه که شنیده متهم در یکی از سگ خود را.

دپ در رد او شده بود خراب برای مبارزه و گفت: شنیده آورده بود تا مسئله گفتن و مستغلات مدیر در یک تماس تلفنی آن را یک “شوخی بی ضرر”.

در یک متعاقب آن استدلال دپ شد متهم پرتاب تلفن خود را در همسر سابق خود قابل توجه او در این گونه اتهام او را رد کرد. روز بعد شنیده می شود به دنبال یک سفارش محدود در برابر دپ و دادگاه نشان داده شد تصاویر شنیده می شود با یک کبودی روی گونه.

دپ گفت: اتهام wife-beater معنای او رفته بود از “سیندرلا به Quasimodo در 0.6 ثانیه”.

“جهانی تحقیر”

دادگاه شنیده می شود او با ارسال یک متن به کسب و کار خود مدیر در آگوست 2016 که در آن او به نام شنیده ام “50 cent کن” بود که “گدایی برای کل جهانی تحقیر”.

“من بدون هیچ ترس و هر اونس از احساسات و یا آنچه که من یک بار فکر می کردم عشق بود برای این طلا حفر سطح پایین سکه ده احساساتی, بی معنی آویزان بیش از حد شل و ول ماهی بازار” متن خوانده شده توسط Wass گفت.

بیش از چهار روز از دادن شواهد دپ مواجه شده است و یک سری از اتهامات که در آن او متهم است که حمله به همسر سابق خود که در سال 2011 و چهار سال بعد در خشونت آمیز و عصبانی و حسود هستند که او مست بود و یا گرفته شده بود مقدار زیادی از مواد مخدر.

دادگاه گفته شده است که در طول این او بارها و بارها سیلی او لگد او headbutted او کشیده انبوهی از مو و سطل آشغال یک خانه که در آن او خود را نگه داشته و تهدید به کشتن او.

با توجه به Wass, دپ تا به حال یک همزاد که هر دو او و شنیده می شود به عنوان “هیولا” که او تبدیل به پس از نوشیدن سنگین یا مواد مخدر.

دپ با رد تمام اتهامات و می گوید شنیده است که دروغ گفتن در دادگاه جسمی او حمله و او را وادار کردن او به اغلب فرار به حمام و سرویس بهداشتی برای پنهان کردن از رویارویی. او می گوید: ادعای جعل و بخشی از پرونده او شده بود جمع آوری به عنوان “بیمه”.

شنیده می شود که شده است در دادگاه برای دپ در ظاهر شاهد جعبه است که با توجه به شواهد و خودش را در هفته آینده به عنوان دپ سابق شریک طولانی مدت Vanessa Paradis و خود دوست دختر سابق بازیگر وینونا رایدر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>