دانشجویان خارجی وزن تحصیل در فرد مقابل از دست دادن ویزا

ققنوس جولای 10

دانشجویان بین المللی نگران سیاست های جدید مهاجرتی که به طور بالقوه می تواند هزینه های خود را ویزا می گویند که آنها احساس گیر کرده بین بودن و بی ارزش در معرض در طول coronavirus همه گیر و قادر بودن به پایان مطالعات خود را در امریکا است.

دانشجویان از کشورهای مختلف به عنوان هند و چین و برزیل می گویند که آنها در حال تقلا برای تدبیر قصد دارد پس از مهاجرت فدرال مقامات مطلع در دانشگاه های این هفته است که دانشجویان بین المللی باید ترک ما و یا انتقال به دانشگاه های دیگر اگر خود را در مدارس کار به طور کامل آنلاین در این پاییز.

برخی می گویند که آنها در حال فکر کردن در مورد بازگشت به خانه یا در حال حرکت به نزدیکی کانادا.

“من تولید پژوهش من انجام کار در یک اقتصاد” گفت: Batuhan Mekiker یک دانشجوی دکتری از ترکیه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی مونتانا در Bozeman. او در سومین سال از پنج سال برنامه.

“اگر من به ترکیه, من نمی خواهد که” او گفت:. “من می خواهم به جایی که در آن استعداد قابل قدردانی است.”

ماتیاس, سیاتل بر اساس دانشجویی صحبت کرد که در وضعیت گذشته خود نام استفاده نمی شود ترس از دست دادن وضعیت مهاجرت خود گفت: او مجموعه برای فروش ماشین خود را شکستن اجاره و گربه لوئیس اجازه به پرواز بازگشت به خانه اش در پاریس در دو هفته آینده.

“هر کس بسیار نگران” او گفت:. “ما باید تمام زندگی در اینجا.”

بسیاری از دانشگاه های آمریکا آمده اند بستگی به درآمد از بیش از 1 میلیون دانش آموزان بین المللی که به طور معمول بالاتر پرداخت شهریه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که مدارس و دانشگاه بازگشت به فرد در آموزش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است — و برخی از دانشگاه ها متهم کرده اند دولت از صدور دستورالعمل به اجرا در مدارس به بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که مدارس در حال نگه داشته و بسته به دلایل سیاسی.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه در این هفته برای جلوگیری از این تصمیم.

هدایت منتشر شد و همان روز در دانشگاه هاروارد اعلام کرد آن را تمام مقطع کارشناسی کلاس های آنلاین در این پاییز و چندین فارغ التحصیل مدارس گفت: آنها را به عنوان به خوبی. دانشگاه می گوید: این بخشنامه جلوگیری می کند بسیاری از آن 5,000 دانشجویان بین المللی از باقی مانده در ایالات متحده است.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی با ارسال نامه ای به دانشجویان و استادان گفته است “نگرانی عمیق” با تصمیم.

همچنین بخوانید: بین المللی, دانش آموزان گفت: برای خروج ما اگر تمام کلاس های آنلاین

“این سیاست می تواند تاثیر منفی بی شماری از دانشجویان بین المللی ،

مانند دیگر دانشگاه USC گفت: آن را هل دادن به عقب و در حال کار برای اطمینان تحصيلی دانشجويان مشاغل نبودند آسیب در حالی که کاوش در راه آنها مطالعه می تواند در فرد با خیال راحت در صورتی که مایل.

اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت: این بخشنامه می تواند تحمیل “آسیب قابل توجهی” در دانشگاه, دانش آموزان, جامعه کسب و کار و اقتصاد است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در یک نسخه که دانشجویان بین المللی هستند خوش آمدید در ایالات متحده, اما سیاست “فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر برای غیر مهاجرتی دانش آموزان به ادامه تحصیل در ایالات متحده در حالی که همچنین اجازه می دهد برای مناسب اجتماعی فاصله باز و عامل دانشگاه.”

یک روز پس از دانشگاه هاروارد شکایت کرد برای جلوگیری از سیاست های دانشگاه مطلع دادگاه که مقامات اداره مهاجرت به نظر می رسد در حال حاضر اجرای این راهنمایی. یک وکیل برای دانشگاه هاروارد گفت: در یک کنفرانس مقدماتی پنج شنبه که یک دانشجوی سال اول از بلاروس تبدیل شده بود به دور از پرواز در فرودگاه مینسک و خواست قاضی به تعلیق قانون است. وجود دارد یکی دیگر از شنیدن جمعه.

“این بسیار خطرناک و بی رحمانه گفت:” جسی پنگ چینی فارغ التحصیل و دانشجو در تجزیه و تحلیل ترافیک در هریسبورگ دانشگاه علم و صنعت.

“ما هیچ جایی برای رفتن گفت:” Peng 27. “یا خطر زندگی ما و رفتن به مدرسه و یا ما در معرض خطر زندگی ما پرواز به چین است.”

Tim Mandia نامزد دکترا از هند تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه ایالتی آریزونا نیز نگران است.

Mandia, 35, گفت که او تا به حال مشکلات تنفسی که می تواند باعث تشدید علائم خود را اگر او قرارداد COVID-19.

Mandia در اصل برنامه ریزی شده برای انجام تمام سقوط مطالعات آنلاین.

در حالی که این دانشگاه دارای نشان داد نگرانی برای دانشجویان بین المللی Mandia گفت: این بخشنامه تأکید خود را لرزان ایستاده است.

“این شده است هرگز به سطح زمین بازی,” او گفت:. “اما این باعث می شود آن را بیشتر آشکار است.”

در دانشگاه ایندیانا آمریکا محقق داکوتای موری نوشت: در روزنامه در مورد عدم قطعیت خود را چگونه هدایت او را تحت تاثیر قرار و همسرش, یک همکار دکتری که از کره جنوبی.

موری 27 گفت: او در مورد احتمال رفتن به زندگی در کره جنوبی و یا شاید کانادا که در آن او است ، او در شرایطی که همسر خود را از نام استفاده نمی شود چرا که او در تلاش است برای به دست آوردن کارت سبز که به شما اجازه کار و اقامت در آمریکا پس از او پس از اتمام مطالعات خود را.

دانشگاه, دانشجو, صفا, Shahzad به خانه رفت به منچستر انگلستان برای سفر در ماه مارس اما گیر کردم وجود دارد که به ما تحمیل محدودیت های مسافرتی به سرعت گسترش ویروس.

هنوز هم در انگلستان 19 ساله که دو رشته در سیاست و علوم کامپیوتر از اتمام سال اول از دور پس از دانشگاه انتقال آنلاین.

اگر چه Vanderbilt گفت: دوره های آموزشی خواهد بود ترکیبی از آنلاین و در فرد این سقوط شهزاد نمی تواند در سفر به آمریکا تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسانسور محدودیت های مسافرتی. “من فقط نوع انتظار” او گفت:. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>