چه محلی و گزینه های مقرون به صرفه خواهد مجموعه ای از تن برای سفر در آینده نزدیک

We are likely to see younger people venture out first, Amanpreet Bajaj, country manager, Airbnb India statedما به احتمال زیاد برای دیدن افراد جوان سرمایه گذاری اول Amanpreet Bajaj, کشور, مدیر, Airbnb هند اعلام کرد

فدراسیون انجمن های هندی, گردشگری و هتلداری, پیش بینی که Covid-19 همه گیر می تواند مجموعه صنعت با 10 تومان لاخ کرور. اما Amanpreet Bajaj می گوید Sapna Nair که “تمایل به سفر باقی می ماند”, و, محلی, گزینه های مقرون به صرفه خواهد مجموعه ای از تن برای سفر در آینده نزدیک.

با ضرر و زیان نصب و گردشگری هنوز در انتظار نگه داشته, چگونه خوش به حال شما از یک احیای ؟

اخبار مرتبط

سفر و گردشگری یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی تاثیر چشم انداز. ما حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی. این بسیار به چالش کشیدن بار تمام ذینفعان نهفته شده است — می شود آن اپراتورهای خطوط هوایی و یا محل اقامت و حمل و نقل ارائه دهندگان خدمات. اما, آن است که یکی از انعطاف پذیر ترین بخش ها. در بسیاری از جهانی شوک در گذشته ما دیده ایم این بخش بهار به رشد سریع به عنوان و هنگامی که مردم آماده هستند تا سفر دوباره. ما شاهد برخی از نشانه های دلگرم کننده در سطح جهان است. از مارس 17 ژوئن 3, شده اند وجود دارد چند شب رزرو برای سفر در Airbnb در ایالات متحده در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. ممکن است در کوتاه مدت جهش اما آن را نشان می دهد.

در هند, وزیر گردشگری قرار داده و در محل نیروی کار منجر به ایجاد یک سیستم برای سفر و گردشگری برای از سرگیری دوباره. آن است که رفتن به شامل سه جانبه راه حل — که در آن دولت می آید با مقررات مقامات بهداشتی با پروتکل های بهداشت و بخش خصوصی برای اجرای این دستورالعمل و ارتباط آنها را به مهمان جامعه است. من بسیار خوش بینانه است که به عنوان متحده شروع به باز کردن مرزها و انتشار دستورالعمل های مسافرت مردم سفر خواهد کرد. وجود مقید کردن تقاضا.

چگونه می توانم شما در ذهن مجسم آینده سفر با توجه به رشد نگرانی های ایمنی و کم اختیاری صرف?

راه سفر ما در حال رفتن به تغییر در محیط به کوتاه مدت. اولا سفر در حال رفتن به محلی بیشتر مردم به احتمال زیاد برای انتخاب مقصد در حدود 300 کیلومتر است. این خواهد شد و پس از سفر در درون دولت و سپس داخلی و به تدریج به سایر نقاط کشور و خارج از کشور به عنوان افراد راحت تر با پرواز.

ما به احتمال زیاد برای دیدن افراد جوان سرمایه گذاری شود ، با توجه به این که هند 230 میلیون-قوی شهری هزاره جمعیت ما بیشتر احتمال دارد برای دیدن هزاره-led سفر. این مسافران که می خواهم به سفر مسئولانه و ترجیح می دهند منحصر به فرد و شخصی تجربه بیش از استاندارد هستند.

در اولویت بندی ایمنی و بهداشت مردم به احتمال زیاد به گزینه های را انتخاب کنید که در آن آنها باید کنترل بیشتری بر محیط اطراف فوری و جلوگیری از مقصد توریستی. در سطح جهانی ما باید راه اندازی پیشرفته پاک کردن پروتکل است که در 40 صفحه SOP برای میزبان در تمیز کردن و sanitisation. این خواهد بود راه اندازی در هند به زودی.

بله, این است که تبدیل به یک بحران اقتصادی است. و مردم بیشتر احتمال دارد به دنبال در گزینه های مقرون به صرفه. برای کسب و کار قادر به کار در تمام نقاط قیمت در حال رفتن به بسیار بسیار مهم است.

چگونه مجهز است Airbnb به تهیه کردن به تقاضا برای مقرون به صرفه سفر ؟

ما بیش از 80,000 listings امروز در سراسر 120 شهرستانها در هند نه فقط مناطق شهری است. کسب و کار ما شده است و کمتر شهری است. ما در روستایی زندگی با یک خانواده کانادایی در گجرات گل خانه ها در کرالا و دیگر جامعه بر اساس لیست. به عنوان یک بازار باز ما چیزی را با توجه به هر جیب. شما می توانید با اجاره کردن یک خانه برای به عنوان کم به عنوان 1,000 تومان برای یک شب و یا اجاره یک ویلای لوکس برای Rs 1 لاخ یک شب در گوا.

ما کمپین جدید به نام برو از نزدیک برجسته در نزدیکی مکان و گزینه های مقرون به صرفه. ما در حال تشویق ما جوامع میزبان به باز کردن تقویم و ارائه گزینه های مناسب برای مهمانان. بنابراین ما بسیار خوب و مناسب به عنوان یک پلت فرم در هند و در سطح جهانی منجر به این تقاضا است.

شما خیال هند به عنوان یکی از سه مهم ترین بازار. چقدر آن را کمک به کسب و کار جهانی?

به عنوان یک شرکت جهانی وجود دارد و سه کلید بخش برای ما: تماس های ورودی و خروجی و داخلی بخش. سفر در هند همچنان ثابت قدم با گسترده بالقوه برای رشد به خصوص در بازارهای داخلی. لینک ما در هند در حال رشد در 50 ٪ در سال در سال; جیب ردیف دوم شهرهای در حال رشد بسیار سریع تر از حالت عادی ردیف من شهری و مترو. داخلی است و ما در سریع ترین رشد بخش — 51 ٪ از کسب و کار ما می آید از مسافرت داخلی. با توجه هند جمعیتی مخلوط ما با اعتماد به نفس است که آن را ادامه خواهد داد به نمایندگی تعداد قابل توجهی از, جهانی, مسافران هنگام سفر رزومه.

دفعات بازدید: همچنین: چه نقشی می تواند یک نام تجاری بازی در طول یک بحران جهانی از همه گیر طبیعت

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>