کرم های سفید پوست باقی می ماند آنلاین با وجود جیوه یافته

این یافته ها در زمانی است که پوست روشن و یک صنعت چند میلیارد دلاری به خصوص محبوب در آسیا و آفریقا و کارائیب است که تحت تجدید انتقاد برای ترویج نور پوست به عنوان یک زیبایی ایده آل است.

بسیاری از کشورها ممنوع یا محدود کردن جیوه در کرم های است که می تواند آسیب کلیه ها و مغز و سیستم عصبی. بین المللی ممنوعیت تولید محصولات با جیوه در آنها می آید را به اثر در پایان سال 2020 است.

صفر جیوه کار گروه (ZMWG) یک ائتلاف بین المللی از سازمان های غیر دولتی صادر شده و یک گزارش در ماه نوامبر گذشته که غیر قابل قبول سطح جیوه در 95 پوست-روشن کرم از 158 نمونه های آزمایش.

آزمون برای نگاه غلظت جیوه بالاتر از 1 قسمت در میلیون سطح مجموعه در سال 2017 جهانی پیمان و سطوح اعم از 1.9 به 131,000 ppm است.

رادیو فردا نیست به طور مستقل تایید سطح جیوه موجود در مارک های ذکر شده توسط ZMWG.

نمونه ها به فروش می رسد بیش از 20 نام های تجاری عمدتا توسط تولید کنندگان کوچکتر در کشورهای در حال توسعه بود که پرچم توسط دولت و یا در قبلی تست.

عمده مارک های جهانی از امثال Unilever , لورئال و Procter & Gamble نمی شد پرچم و شامل نمی شد.

ZMWG خریداری بیش از دو سوم از کرم های آنلاین از جمله در Flipkart اکثریت متعلق به خارج; آفریقای جنوبی Bidorbuy; نیجریه Jumia; و Lazada و Daraz که هر دو بخشی از گروه Alibaba است و عمل در جنوب شرقی و جنوب آسیا بود و همچنین در آمازون و eBay ائتلاف گفت.

یک ماه پس از گزارش خود بیرون آمد ZMWG گفت که eBay, Lazada و Daraz تا به حال متعهد به حذف آن بالا جیوه لیست محصول اما تا به حال انجام نداده در حالی که آمازون حذف محصولات از آن ایالات متحده و اتحادیه اروپا, سیستم عامل, اما نه در هند.

عصر ایران چک در اواخر ماه ژوئن نشان داد که حداقل 19 لیست محصولات در کشور های مختلف سایت و اجرا توسط همه هفت e-commerce, سیستم عامل, با این حال.

پس از رویترز مطرح این سیستم عامل اوراق اکثر خاص listings یا وعده داده شده به انجام این کار. اما در جولای 10, مارک های ذکر شده توسط ZMWG ادامه داد: به پاپ تا از جمله در Daraz آمازون و eBay.

Goree آرایشی و بهداشتی در پاکستان و بانکوک-بر اساس Smilephan دو شرکت که با نام تجاری محصولات موجود در سایت های مختلف و نشان داد بالا و سطح جیوه گفت: سلامت آنها را با استفاده از جیوه و هشدار داد در مورد تقلبی.

Smilephan با انتخاب یک عنصر لیست گزارش آزمون از 2019 و 2011 نشان دادن هیچ جیوه در نمونه و کپی از گواهینامه آن گفت: گواه به طور منظم ممیزی.

“ما قویا بر این باورند کسانی که محصولات اصلی ما” گفت: Songkiat Kulwuthivilas, Smilephan دستیار مدیر عامل. این شرکت به فروش می رساند دیگر آن پاپ با نام تجاری محبوب در آفریقا به دلیل بیش از تقلبی, او گفت:.

EBay گفت: این امر رفت و برگشت آن سایت برای حذف لیست و به روز رسانی نظارت فیلتر اعمال شده در ماه دسامبر است که در حال حاضر مسدود شده 250 لیست.

“ما مطابق با محدودیت های محلی و همچنین ما دارای سابقه ای طولانی در همکاری با حقوق صاحبان صنعت گروه و اجرای قانون” eBay سخنگوی اشلی حل و فصل گفت.

Daraz به رویترز گفت این امر را به “اقدام لازم” اگر listings داشت به نقض سیاست های خود و یا ضرر مشتریان است.

یک سخنگوی آمازون در هند گفت: این شرکت بررسی شد اما که در آن ‘بازار’ مسئولیت استوار تنها با فروشنده.

قاضی کالیفرنیا در سال 2019 حکومت که آمازون ایمنی بدن از مسئولیت برای شخص ثالث فروشندگان در یک مورد مربوط به هشدار در مورد جیوه در پوست-کرم روشن.

“اکثر مردم خرید در آمازون هیچ ایده که آمازون نیست هر چیزی مانند راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی” گفت: ایمنی مواد غذایی, وکیل, لایحه Marler.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>