Coronavirus می تواند شناور در هوا در محیط داخلی که تصدیق

که تا به حال توصیف این شکل از انتقال به نادر و احتمالا ناچیز است. اما رشد علمی و شواهد نشان می دهد این مسیر ممکن است مهم در گسترش این ویروس و این هفته بیش از 200 نفر از دانشمندان خواست آژانس برای دوباره تحقیق و تجدید نظر در آن موقعیت.

به روز شده در اسناد هدایت این سازمان همچنین اذعان به صراحت برای اولین بار است که این ویروس گسترش می تواند توسط افرادی که علائم: “افراد آلوده می تواند انتقال این ویروس در هر دو زمانی که آنها باید علائم و زمانی که آنها لازم نیست که علائم” آژانس گفت.

که قبلا گفته بدون علامت انتقال در حالی که آن را ممکن است رخ دهد احتمالا “بسیار نادر است.”

برخی از کارشناسان گفت: هر دو تجدید نظر شد دیر شده و نه به عنوان گسترده ای به عنوان آنها امیدوار بود.

“این است که طراوت را به ببینید که چه کسی است در حال حاضر تایید کرد که انتقال هوابرد ممکن است رخ دهد اگر چه روشن است که شواهد و مدارک باید از یک بالاتر, بار, برای این مسیر در مقایسه با دیگران” گفت: Linsey Marr یک آئروسل متخصص در ویرجینیا.

آئروسل تنفسی است قطرات بسیار کوچک آن ممکن است معطل شدن در هوا. در آخرین بازی توضیحات: چگونه این ویروس گسترش این سازمان گفت: انتقال این ویروس توسط ذرات معلق در هوا ممکن است مسئول برای “شیوع COVID-19 گزارش شده در برخی از محیطهای بسته مانند رستوران ها و کاباره ها, مکان های عبادت و یا محل کار که در آن مردم ممکن است فریاد صحبت کردن یا آواز خواندن.”

که حفظ کرده بود که برنامه گسترش است تنها یک نگرانی هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول در برخی روش های پزشکی است که برای تولید ذرات معلق در هوا. اما نصب شواهد نشان داده است که در شلوغ فضاهای داخلی این ویروس می تواند به ماندن در هوا برای ساعت ها و آلوده کردن دیگران و حتی ممکن است دانه به اصطلاح superspreader حوادث.

این سازمان هنوز هم تا حد زیادی بر نقش قطرات بزرگتر که در حال سرفه یا استنشاق یا تماس با سطح آلوده پخش شده نیز نامیده می شود یک fomite. و این که هنوز هم حفظ شده است که “تحقیقات دقیق از این خوشه ها نشان می دهد که قطرات و fomite انتقال نیز می تواند توضیح دهد که انسان به انسان انتقال است.”

علاوه بر اجتناب از تماس نزدیک با افراد آلوده و شستن دست مردم باید “اجتناب از مکان های شلوغ, از نزدیک, تماس, تنظیمات و محدود و فضاهای محصور با تهویه ضعیف” آژانس گفت.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>