همکاری روسیه و آمریکا برای کنترل تسلیحات توافق: بسیار خوش بینانه در مورد چشم انداز از فرمت می گوید وزیر امور خارجه روسیه

U.S.-Russia arms control agreement, China, Russia, United States of America, US-Russia nuclear pact, nuclear pact, Sergey Lavrov, START treaty, Barack Obama, Dmitry Medvedev, nuclear warheads, Intermediate-range Nuclear Forces Treaty, nuclear arms, Donald Trump, Britain, France, China, Vienna, Open Skies Treaty, Joe Biden, Vladimr Putin لاوروف رد پیشنهادات آمریکا که روسیه کمک به متقاعد کردن پکن به پیوستن به سلاح هسته ای کاهش و گفت که مسکو جهات موقعیت چینی و آن را “undiplomatic” به آن فشار بر این مسئله است. (حسن نیت ارائه میدهد: AP Photo/فایل)

روسیه دیپلمات ارشد روز جمعه گفت او را بسیار خوش بینانه در مورد چشم انداز برای یک فرمت از گذشته باقی مانده ایالات متحده-روسیه کنترل تسلیحات توافق به دلیل واشنگتن تمرکز بر روی ساخت چین ورود به این پیمان.

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه هشدار داد که روسیه تنها می خواهد به نگه داشتن جدید شروع پیمان تا آنجا که ایالات متحده و حفاظت از امنیت خود بدون در نظر گرفتن پیمان سرنوشت.

اخبار مرتبط

“ما تنها نیاز به فرمت آنجا که آمریکایی ها انجام” لاوروف گفت: در یک کنفرانس تلفنی با کارشناسان سیاست خارجی. “اگر آنها را قاطعانه رد ما سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن آنها.”

این شروع جدید پیمان امضا شد و در سال 2010 توسط رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما و پس از آن رئیس جمهور روسیه دیمیتری مدودف. پیمان محدودیت های هر کشور به بیش از 1,550 مستقر کلاهک هسته ای و 700 مستقر موشک ها و بمب افکن ها و پیش بینی های فراگیر در سایت بازرسی به منظور بررسی انطباق.

پس از هر دو مسکو و واشنگتن انصراف از سال 1987 Intermediate-range Nuclear Forces پیمان در سال گذشته شروع جدید است, تنها راه باقی مانده کنترل سلاحهای هستهای معامله بین دو کشور. این مجموعه به پایان می رسد در ماه فوریه 2021 مگر اینکه طرفین توافق برای تمدید آن را برای پنج سال دیگر.

روسیه پیشنهاد کرده است گسترش آن بدون هر گونه شرایط در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند برای یک توافق کنترل تسلیحات که همچنین شامل چین است. مسکو توصیف کرده است که ایده خام اشاره در پکن امتناع از مذاکره هر معامله را کاهش دهد که خود را بسیار کوچکتر زرادخانه هسته ای.

لاوروف رد پیشنهادات آمریکا که روسیه کمک به متقاعد کردن پکن به پیوستن به سلاح هسته ای کاهش و گفت که مسکو جهات موقعیت چینی و آن را “undiplomatic” به آن فشار بر این مسئله است. او مجددا تاکید کرد که روسیه از آن استقبال دیگر ایران از جمله بریتانیا و فرانسه و چین برای پیوستن به سلاح هسته ای کاهش اما تاکید کرد که باید خود تصمیم.

وزیر اشاره کرد که آمریکا و روسیه مذاکره کنندگان در ماه گذشته برگزار شد و دور از کنترل سلاحهای هستهای مذاکرات در وین و در حال آماده کردن خود برای ادامه بحث اما افزود که آمریکا اصرار بر داشتن چین پیوستن به مذاکرات برگ امید کمی برای موفقیت خود را.

“من به خصوص خوش بینانه در مورد شروع جدید با در نظر گرفتن دوره های گرفته شده توسط ایالات متحده مذاکره کنندگان,” او گفت:.

لاوروف تاکید کرد که روسیه آماده است برای پیمان به پایان می رسد در ماه فوریه و اضافه کرد که “ما کاملا مطمئن است که ما می توانیم تضمین امنیت ما برای یک چشم انداز طولانی حتی در صورت عدم وجود این پیمان است.”

او اشاره کرد که روسیه تصمیم گرفته نشده که آیا هنوز به باقی می ماند در آسمان باز معاهده امکان مشاهده پروازهای بیش از امکانات نظامی پس از خروج آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خروج از توافق در مارس با استناد به روسیه نقض شده است. روسیه را تکذیب کرد, نقض این پیمان که به اجرا در آمد و در سال 2002 و اتحادیه اروپا خواست آمریکا برای تجدید نظر کند.

“ما تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا به ماندن در آن را پس از وزن تمام عواقب ناشی از عقب نشینی ایالات متحده,” لاوروف گفت.

پرسید که آیا ثبات جهانی می تواند به نفع اگر دموکرات جو بایدن برنده آمریکا, انتخابات, لاوروف از اظهار نظر خودداری.

“این مردم آمریکا را کسب و کار ایالات متحده در امور داخلی,” او گفت:. “من نمی خواهد درگیر در حدس و گمان. وضعیت غیر قابل پیش بینی است.”

او اشاره کرد که در حالی که دموکرات ها به طور سنتی نشان داده اند علاقه بیشتری را در آغوش کنترل معاملات و روسیه-روابط ایالات متحده رفت و به سقوط سریع تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

روسیه و ایالات متحده روابط خود را فرو برد و به پایین ترین سطح پس از جنگ سرد بار پس از مسکو 2014 الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین حمایت خود را برای طرفدار روسیه از شورشیان شرق اوکراین و دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

اظهار نظر بیشتر در ایالات متحده-چین تنشها لاوروف ابراز نگرانی در مورد تاثیر خود را بر ثبات جهانی اشاره کرد که روسیه قصد ندارم به بهره مندی از آنها را در هر راه.

پرسید که آیا روسیه می تواند یک کارگزار در ایالات متحده-چین روابط او گفت: آن را می تواند انجام دهد پس اگر از شما خواسته شد.

“اگر آنها از ما بخواهید اگر آنها نشان می دهد چنین علاقه ما نمی حاضر به انجام این کار” لاوروف گفت. “ما از تاسیس تماس با هر دو طرف است. ما همیشه آماده به تلاش برای کمک به, اما البته ما نمی خواهد فشار خدمات ما در هر کسی.”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>