5 کشته در وضعیت گروگان در کلیسا در آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ جولای 11

پلیس در آفریقای جنوبی می گویند پنج نفر کشته و بیش از 40 دستگیر شده اند پس از یک صبح زود وضعیت گروگان در یک کلیسا در نزدیکی ژوهانسبورگ.

بیانیه می گوید پلیس و نظامی که در پاسخ به گزارش هایی از تیراندازی در بین المللی پنطیکاستی تقدس کلیسا در Zuurbekom در بر داشت چهار نفر “به ضرب گلوله و آتش و مرگ در یک ماشین” و یک گارد امنیتی به ضرب گلوله در یکی دیگر از ماشین.

شش نفر دیگر مجروح شدند.

پلیس می گویند که آنها نجات مردان و زنان و کودکان بودند که به گروگان گرفته و به نظر می رسد به زندگی شده اند در کلیسا. این بیانیه نمی گویند که چگونه بسیاری نجات داده شدند.

پلیس می گویند بیش از 30 اسلحه پیدا شد و این حمله توسط یک گروه از افراد مسلح “ممکن است با انگیزه های دشمنی” میان اعضای کلیسا.

ملی کمیسر پلیس می گوید: پاسخ توسط نیروهای امنیتی “جلوگیری آنچه که می توانست شدید حمام خون.” این بیانیه می گوید: در میان افراد دستگیر شده از اعضای پلیس و نیروهای دفاعی و خدمات تادیبی. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>