آمیتا باچان تست مثبت برای Covid-19 مراجعه به بمبئی Nanavati بیمارستان

گزارش اظهار داشت که آمیتا باچان پذیرفته شده است به Nanavati بیمارستان در بمبئی. (فایل تصویر)

آمیتا باچان در بیمارستان بستری: بازیگر کهنه آمیتا باچان در شنبه آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شد. 77-در سال بازیگر مشترک سلامت خود را به روز رسانی در توییتر.

گزارش اظهار داشت که او پذیرفته شده است به Nanavati بیمارستان در بمبئی. PTI گزارش شده است که او پذیرفته شده در جداسازی بخش بیمارستان است.

اخبار مرتبط

در صدای جیر جیر بازیگر کهنه اطلاع داد که او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. از طریق صدای جیر جیر باچان نیز خواست تمام کسانی که تا به حال شده است در مجاورت نزدیک به او در 10 روز گذشته به خود را آزمایش coronavirus.

او همچنین اظهار داشت که خانواده و کارکنان قرار گرفته اند coronavirus آزمون و نتایج خود را در انتظار.

اطلاعات بیشتر در انتظار.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>