بدن و خون: رمان جدید wilts تحت وزن خود را افزایش جاه طلبی های

صبح نماز تسبیح کلیسا در وادودارا در روز کریسمس. روز مشخص شروع فصل جشن در 25-12-2019. (اکسپرس بایگانی عکس Bhupendra رعنا)

“وجود دارد هیچ ترفندهای ساده و ساده ایمان می گوید:” بروتوس در شکسپیر تراژدی ژولیوس سزار. اما ایمان, آیا اعتماد کامل یا اعتقاد قوی است یک راه کار از طریق ذهن انسان است. وجود دارد گاهی اوقات ترک شما احساس می کنید و ترک را مشاهده می کنید. این جذاب دام اعتماد و خیانت باور است که بنیامین نویسنده بسیار تحسین بز روزها مجموعه به کاوش در خود رمان جدید.

اخبار مرتبط

بنیامین ادبی گسترده برای بدن و خون دهانه هفت شهرهای هند از دهلی نو به Chennai و پونا به بیلسپور. مکان شکل نگران کننده محور با مردم آن به توری یک روایت در مورد اختلاف بین ایمان و یاران. برای اولین بار منتشر شده در Malayalam دو سال پیش تحت عنوان Sharira Shasthram رمان حول محور زندگی چهار جوان دوستان با هم گره خورده خود را انتخاب کند.

Rithu, Ragesh Sandhya و Midhun همه کارکنان جداگانه MNCs در دهلی نو. آنها همچنین بخشی از کمک هزینه تحصیلی که مونتاژ برای نماز در هر آخر هفته. وجود دارد یکی دیگر از مهم کار آنها باید انجام دهید: این کار اجتماعی به ارمغان می آورد که بیشتر کاربران به یاران. یاران اجرا توسط کشیش سام فیلیپ مسیح از عشق که آمد از آغاز فروتن. وجود دارد یک هدف خاص به کمک هزینه تحصیلی برای پیدا کردن قربانیان حوادث نیازمندان و تنهایی.
بنیامین را رمان جدید شروع می شود در دهلی بیمارستان که در آن Midhun بستری شده است پس از یک تصادف جاده. به عنوان دوستان خود را در انتظار برای او به بازیابی از ظاهر جراحات جزئی وضعیت خود را بدتر. به زودی پزشکان اعلام کردند او مرده مغز, ترک خود خانواده عزادار را به این مهم تصمیم گیری به او اجازه دهید برود. Midhun اندام در حال اهدا به شش گیرندگان در نهایت هدیه ای از شفقت.

ابتدا با از دست دادن زندگی, رمان staggers از یک شخصیت دیگر—و بسیاری از امکانات جدید در بین آنها به عنوان مقابله با شرایط Midhun مرگ و scruples از وجدان. مانند او در سال 2011 رمان چراغ زرد مرگ (Manjaveyil Maranangal اصلی مالایایی) که در آن بنیامین برخورد با قتل به عنوان یک ابزار پرس و جو بدن و خون در مراکز مرگ به بررسی گوشه های تاریک بشریت است.

هنگامی که دانه از سوء ظن کاشته را در ذهن خود Midhun دوستان باید به آج خائنانه مسیر به حقیقت است. است که در یک سفر که در آن هر خم پنهان یک راز یا نامرئی کمک. Rithu بومی گوا, کشف پاستور آلوارس یک کاهن که تا به حال راه می رفت به دور از کلیسا پس از بازجویی آن دیکتاتوری رفتار. او تلاش می کند تا درک بهتری از جهان و ایمان با ترجمه متون در مورد کشیش در زبان پرتغالی به صورت یک پروژه از پدر او. کشیش آلوارس شد یک کشیش بالا در گوا یک صد سال پیش که برای مراقبت رها قربانیان سرایت. اما به جای ارج نهادن به او به پرتغالی مقامات شکنجه و طرد او.

Sandhya خلوت به روستای خود در Kasol هیماچال پرادش که در آن خود را آرام باغ قرض خود درمانی تخت برای خاطرات Midhun. Ragesh بازگشت از دهلی نو برای پدر و مادر خود را در چنای که در آن او به یاد Kiran هم اتاقی او در حالی که تحصیل در دانشگاه دهلی. او به یاد می آورد نبوغ Kiran که خودش را کشته بود خود را تسلیم. در حالی که چهار دوستان فرار دهلی نو مرکز ثقل خود را در غم از دست دادن آنها شروع به دریافت قطعه از اطلاعات با اشاره به Midhun حادثه ارسال آنها را به یک مسابقه برای حقیقت است.

آن است که در این لغزنده مسابقه که در آن رمان یاطاقان های خود را از دست می دهد. بنیامین تسلط در جمع آوری یک میزبان از عجایب به ساکن خود داستانی جهان در این رمان به عنوان یاس روز و چراغ زرد مرگ و تشریح بشر درگیری رها او را در اینجا. اگر گروه شخصیت های قدرت از آثار قبلی خود را در تبدیل شدن آنها به یک مسئولیت در بدن و خون است. حتی به عنوان آنها وانمود به ارائه بینش به خوب و بد از طریق گوا مقدس کشیش آلوارس یا نابغه و ناشناخته در دهلی Kiran بسیاری از شخصیت های رمان یک حواس پرتی و نه تاکید. این مکان های واقعی—دهلی نو Kasol چنای پونا بوپال بیلسپور و گوا در این رمان بیش از حد تحویل هیچ عرفی راحتی شلوغ مرحله.

آن زهوار در رفته تلاش برای حقیقت و اعتقاد خود بازدید از دیوار جایی در رمان ardour برای بررسی جهش از ایمان و جدا کردن روحانی از مواد. در تمام earnestness, مسیر بنیامین طول می کشد یک دشوار است. هدف هر چند روشن است: به دنبال گناهان. در حالی که رمان skims گناهان کردن سطح آن نتواند به درک عمق تاریکی در روح. ما فقط می توانیم ببخش grand design.

جزئیات کتاب

بدن و خون
بنیامین; ترجمه شده توسط Swarup BR
HarperCollins
ص 229 تومان 499

Faizal خان یک مترجم آزاد

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>