وزارت امور خارجه ‘تاسف’ بنگلادش COVID-19 بیماران نادیده گرفتن قوانین در ایتالیا

و برخی از بنگلادش اخبار ناشران را “اشتباه” نسبت داده ایتالیایی رسانه ها تیتر که “بنگلادشی ویروس بمب” را به نخست وزیر این کشور را جوزپه کونته این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

Biman Bangladesh Airlines عمل شش ویژه چارتر پرواز حمل حدود 1600 مهاجر بنگلادشی به رم در گذشته یک ماه.

حدود 70 تا 75 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که 20 تا 25 تن دیگر از اعضای بنگلادش در جامعه و در اطراف رم تایید شد به رمان coronavirus.

دولت ایتالیا گرفته و مراحل را به ارائه پشتیبانی به حدود 100 بنگلادش COVID-19 بيمار.

بسیاری از آنها نگه داشته شده است در یک هتل برای دوره انزوا در هزینه دولت ایتالیا که هم در بیمارستان بستری برخی از بیماران است.

“متاسفانه برخی از اعضای بنگلادش جامعه در ایتالیا که تست مثبت برای COVID-19 هستند و نه احترام به تصمیم دولت ایتالیا و نادیده گرفتن قرنطینه و جداسازی دستورالعمل ها و دستورالعمل ها از دولت” وزارت امور خارجه گفت:.

“آنها هجوم محدودیت های دولت ایتالیا در نتیجه قرار دادن کل جامعه در خطر ابتلا به عفونت ویروس” به آن اضافه شده است.

این وزارتخانه همچنین اشاره کرد که یک گروه از بنگلادشی که بازگشت به بنگلادش از ایتالیا در ماه مارس نیز رفتار “مشابه شیوه ای غیر مسئولانه” و حاضر به دنبال بنگلادش قرنطینه روش.

برخی از روزنامه ایتالیایی گزارش داد که نگرش تمرد توسط اعضای بنگلادش جامعه و “این ممکن است به ایجاد بی اعتمادی و یا نارضایتی در میان جمعیت ایتالیایی در برابر بنگلادشی در ایتالیا” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:. یک روزنامه حتی انتشار اخبار زیر تیتر بنگلادش “ویروس بمب”.

با این حال کونته هرگز ذکر کلمه “ویروس بمب” نشان می دهد به هر جامعه در طول مصاحبه با یک کانال تلویزیونی اما بنگلادش روزنامه ها نقل قول نابجا او در بیانیه ای گفت:.

این خواست رسانه های چاپی و الکترونیکی در بنگلادش “به انتشار هر گونه اخبار که ممکن است تاثیر روابط دو جانبه بین دو کشور بدون سعی و کوشش به دلیل”.

“در حالی که در حال اجرا هر گونه اخبار که ممکن است تاثیر منفی بر روابط دو جانبه از جمله در بنگلادش مهاجرت جامعه رسانه ها خواست برای بررسی صحت این خبر” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>