سابق انگلستان در جام جهانی برنده جک چارلتون می میرد در 85

یک خانواده بیانیه ای گفت: سابق لیدز یونایتد مدافع که با کمک انگلستان ضرب و شتم غرب آلمان در سال 1966 جام جهانی نهایی در ومبلی درگذشت مسالمت آمیز روز جمعه در خانه اش در Northumberland شمال غرب انگلستان است.

“ما نمی توانیم بیان چگونه افتخار ما فوق العاده زندگی او به رهبری و لذت بردن او به ارمغان آورد به طوری که بسیاری از مردم در کشورهای مختلف و از تمام جنبه های زندگی کردند.”

“او کاملا صادقانه, نوع, خنده دار و واقعی مردی که همیشه در زمان حال برای مردم است. از دست دادن خود را ترک خواهد کرد یک سوراخ بزرگ در تمام زندگی ما اما ما خدا را شکر برای یک عمر از خاطرات شاد و خوشی.”

چارلتون led ایرلند به بانک نهایی در سال 1988 قهرمانی اروپا و همچنین آنها را در زمان برای جام جهانی به مرحله یک چهارم نهایی در سال 1990.

ایرلندی نخست وزیر مایکل مارتین جزء اولین توییت خود واکنش.

“خیلی غمگین به شنیدن از عبور از جک چارلتون آورده است که از جمله صداقت و شادی را به فوتبال جهان است. او شخصیت یک دوران طلایی در ایرلندی فوتبال – ایتالیا 90 کمپین یکی از شادی خالص برای ملت است. او به ما جادویی خاطرات. با تشکر از شما جک,” او گفت:.

سابق ایرلند مدافع پل مک گراث در توئیتر خود نوشت: “کاملا سوخته. پدر من به مدت 10 سال برای داشتن ایمان در من. خواب خوب جک. Love ya.”

مرحله گروهی لیگ گفت: آن ویران شد خبری که یک عضو خود را در جام جهانی-تیم برنده از سال 1966 تا به حال درگذشت در حالی که ایرلند FA گفت چارلتون تغییر ایرلندی فوتبال برای همیشه لطفا برای.

چندین باشگاه لیگ برتر نیز ادای احترام.

سابق انگلستان کاپیتان وین رونی توییتی تسلیت خود را به خانواده از جمله چارلتون برادر کوچکتر و منچستر یونایتد بزرگ بابی.

“خبر غم انگیز, legend. تسلیت به @SirBobby و خانواده” رونی هنوز توییتی.

سابق انگلستان مهاجم گری است و من گفت در توییتر: “غمگین به شنیدن این که جک چارلتون در گذشت. جام جهانی برنده با انگلستان مدیر احتمالا بهترین ایرلند سمت و زیبا عفونی شخصیت به بوت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>