وزرای خرید عید گاو از بازار آنلاین در همه گیر

داکا شمال شهر, شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش تجارت الکترونیکی ارتباط از بنگلادش یا e-کابین و بنگلادش مزرعه های لبنی انجمن راه اندازی پلت فرم که در روز شنبه به عنوان بخشی از تلاش برای نگه داشتن مردم در خانه و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

LGRD وزیر Tazul اسلام دستور داد یک گاو به ارزش Tk 128,600 مجازی راه اندازی بازار آنلاین برای عید گاو. مشتریان می توانند خرید گاو از سایت های تجارت الکترونیکی با استفاده از دیجیتال Haat.

وزیر اقتصاد تیپو منشی و امور خارجه وزیر ICT Zunaid احمد Palak خرید گاو به ارزش Tk 100,000 هر.

وزیر اسلام خواسته حاضر بازار به او ارسال 20 درصد از گوشت و اهدای استراحت پس از قربانی.

داکا شمال شهر شهردار Atiqul اسلام گفته وزیر که او را مجبور به پرداخت 23 درصد هزینه برای پردازش گوشت.

Muhammad Abdul Wahed Tomal دبیر e-کابین کمک وزیر انتخاب گاو.

منشی پرسید فروشنده برای اهدای یک سوم از گوشت و ارسال بقیه به او در حالی که Palak خواست برای اهدای کل گاو گفت: او را در خانه آبا و اجدادی خود در طول عید.

SM Reazul کریم شیلات و دام وزیر نمی تواند خرید گاو به عنوان وب سایت خود را انتخاب و در عین حال به روز می شود. او گفت: بنگلادش به اندازه کافی سهام گاو برای عید.

دیجیتال Haat ساخته شده ترتیبات برای کشتار 2,000 گاو در طول عید.

مشتریان همچنین می توانید گاو خود را به آستان خود تحویل و ترتیب کشتار خود را.

راه اندازی بازار آمد یک روز پس از ملی فنی کمیته مشورتی در مقابله با COVID-19 توصیه می شود منع گاو بازارهای در داکا Chattogram, نرینگنج و Gazipur شهرستانها با استناد به عفونت بالا نرخ.

وزیر اسلام گفت: آن بهتر خواهد بود برای قرار دادن محدودیت در مناطق خاص بر اساس میزان عفونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>