نپال ب. ظ می گوید: درون حزب اختلافات را می توان حل و فصل از طریق مذاکره به عنوان NCP دوباره به تعویق انداختن جلسه

کاتماندو در جولای 11

تحت فشار برای استعفا, نپال را محاصره نخست وزیر K P Sharma Oli به عنوان درون حزب شکاف و گفت: این اختلافات هستند “به طور منظم پدیده” است که می تواند حل و فصل از طریق گفت و گو به عنوان یک جلسه بسیار مهم از حزب حاکم بود به تعویق افتاد, یک هفته به زمان بیشتری به جناح متخاصم برای رسیدن به یک قدرت هسته ای.

نخست وزیر Oli همچنین قول داد برای محافظت از نپال حاکمیت و تمامیت ارضی میان مرز ردیف با هند است.

که قبلا اعلام نشده آدرس به ملت در روز جمعه شب ساعت پس از حیاتی ایستاده جلسه کمیته از حزب کمونیست نپال (NCP) به تعویق افتاد برای چهارمین بار Oli گفت: این وظیفه یک حزب سیاسی و رهبران آن به حل و فصل مسائل داخلی و اختلافات.

نشست NCP 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار شد. اما به تعویق افتاد و برای یک هفته در آخرین لحظه با استناد به سیل و رانش زمین که به کشته شدن حداقل 22 نفر است.

بالا NCP رهبران از جمله نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ را خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب”.

اما در زمان نخست آدرس Oli سعی در تطهیر درون حزب شکاف و رشد تقاضا برای استعفای خود را.

“این طبیعی است که مردم را به تعجب می کنم که چرا احزاب در حال غرقه شدن در اختلاف در حالی که این کشور احاطه شده توسط یک بیماری همه گیر و حوادث طبیعی” گفت: Oli. “اختلافات به طور منظم پدیده های است که می تواند حل و فصل از طریق بحث و گفت و گو,” او اضافه شده است.

“من به شما اطمینان می دهم که من را هر تلاش برای تحکیم وحدت ملی حفاظت از جمهوری دموکراتیک و بالا بردن غرور ملی.” میان مرز ردیف با هند 68 ساله نخست وزیر گفت: “من نیز مرتکب خودم برای حفاظت از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی.”

هند روابط با نپال تحت فشار پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 متر استراتژیک بسیار مهم جاده اتصال Lipulekh عبور با Dharchula در Uttarakhand در 8 مه.

نپال در واکنش به شدت به افتتاح جاده ها ادعا می کنند که آن را از طریق خاک نپال. هند را رد کرد و نپال ادعا ادعا که جاده را به طور کامل در داخل خاک خود است.

بعد نپال به روز شده آن نقشه سیاسی از طریق اصلاح قانون اساسی ترکیب سه مهم استراتژیک هند مناطق Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

هند را رد کرده است به عنوان “غیرقابل دفاع” “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعای ارضی با نپال.

تفاوت بین دو جناح از NCP یک led توسط Oli و دیگر به رهبری حزب رئیس اجرایی ‘Prachanda’ در این موضوع از قدرت های شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

آینده سیاسی Oli در حال حاضر انتظار می رود تصمیم گرفت در ژوئیه 17 در کمیته جلسه میان رشد دخالت سفیر جمهوری مردم چین به نپال هو Yanqui برای صرفه جویی در صندلی خود را.

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal شده است خواستار Oli استعفای.

Oli است که تحت فشار شدید از پست نخست وزیر و رئیس حزب به عنوان یک اکثریت NCP رهبران خواسته اند او را به انجام این کار با توجه به دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و یک جانبه اعمال دور زدن حزب.

Oli و Prachanda برگزار شد بیش از نیم دوجین یک در یکی از جلسات در روزهای اخیر اما رهبران دو کشور هستند جایی نزدیک به یک معامله. وجود تقاضای رو به رشد از دوم-پله رهبران برای حل و فصل بحران در درون حزب.

در یکشنبه, چین سفیر هو ملاقات رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav نپال و Khanal به عنوان گیج کننده مذاکرات برای یک قدرت هسته ای قرار بود در بین Oli و Prachanda.

این Prachanda رهبری جناح خواسته است Oli به استعفا از پست نخست وزیر و همچنین رئیس حزب در حالی که Oli آماده است به ترک هر یک از این دو پست کلیدی.

شده است وجود دارد یک تقاضا از رهبران ارشد و کادر به پایبندی به اصل یک مرد یک پست در این حزب پس از این فرایند اتحاد بین CPN-UML و مائوئیست مرکز آغاز شده و از دو سال پیش گفت: Ganesh شاه ایستاده عضو کمیته.

اگر Oli فداکاری یکی از دو اجرایی پست یک راه حل برای بحران کنونی را می توان یافت, او گفت:.

شده است وجود آشفتگی در NCP برای چند ماه گذشته اما Oli در تلاش برای منحرف کردن توجه از گروه مخالف با دادن یک ناسیونالیست شعار و به روز رسانی نپال نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین های که در خدمت به عنوان وسیله ای برای تسکین داخلی کشمکش برای برخی از زمان.

اما درون حزب تفاوت دوباره ظاهر از هفته گذشته و پس از Oli را متهم کرد که گروه های مخالف به رهبری Prachanda از جوجه ریزی یک توطئه برای حذف او با کمک نپال همسایه جنوبی. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>