‘شیو سنا-NCP-کنگره آینده هم نه یک حادثه’ می گوید: Sharad Pawar

shiv sena congress ncp alliance Sharad Pawar گفت: تغییر دولت در ماهاراشترا بود نه یک حادثه پس از انتخابات مجلس در ماه نوامبر سال 2019.

Sharad Pawar گفته است که در آینده هم از حزب کنگره ملی (NCP) و کنگره با شیو سنا برای تشکیل دولت در ماهاراشترا بود “نه یک حادثه”. Pawar سر NCP و تا به حال در خدمت قبلی کنگره-رهبری دولت UPA. او اعتبار برای آوردن کنگره و شیو سنا در همان صفحه به تشکیل یک دولت در ماهاراشترا بعد از سنا راه جدا با BJP.

پاسخ به یک سوال در طول مصاحبه به Saamana این سخنگوی شیو سنا, Sharad Pawar گفت: تغییر دولت در ماهاراشترا بود نه یک حادثه پس از انتخابات مجلس در ماه نوامبر سال گذشته است که تو را دیدم و سپس حکم BJP-شیو سنا به دست آوردن راحت اکثریت در 288-عضو مجلس قانون گذاری.

اخبار مرتبط

“مردم از این دولت رای دادند و در خط احساسات حاکم در این کشور در طول انتخابات ملی. اما خلق و خوی تغییر در مجمع انتخابات است ، حتی اگر بی جی پی را به خوبی در Lok سبها سنجی آن را به شانس ضعیف در مجمع انتخابات در کشورهای مختلف. حتی مردم ماهاراشترا رای برای تغییر” او گفت:.

برای اولین بار از سه قسمت سری مصاحبه از Pawar منتشر شد در Marathi روزانه در روز شنبه. این برای اولین بار است که یک غیر شیو سنا رهبر برجسته در یک ماراتن سری مصاحبه در Saamana.

Pawar اعتبار است با گرد هم آوردن شیو سنا و کنگره NCP برای تشکیل دولت در دولت در ماه نوامبر گذشته. شیو سنا و BJP رقابت انتخابات مجلس با هم و امن و راحت برنده شوید. اما این اتحاد نمی تواند به صورت دولت با توجه به شیو سنا تقاضا از وزیر پست برای دو و نیم سال است. شیو سنا و سپس راه جدا با بی جی پی و طرفه با و سپس در مصاف با کنگره و NCP به شکل دولت است. کنگره و NCP توافق برای حمایت از Uddhav Thackeray را از نامزدی برای این کار بالا است.

Pawar همچنین صحبت در مورد گزارش های رسانه ها ادعا تفاوت میان ماها Vikas Aghadi تشکیل شده است. او sarcastically اظهار داشت که جمع آوری اخبار فعالیت بوده است آمار coronavirus و آنها تا به حال “مسئولیت برای پر کردن صفحات روزنامه ها”.

“من شده اند با خواندن گزارش از رشد تفاوت میان سه متحدان اما وجود دارد و نه ذره ای از حقیقت در آن است,” او گفت:.

پاسخ به یک پرس و جو بر گزارش تفاوت با سانتی متر Uddhav Thackeray در این مستند در دولت Pawar گفت: “البته که نه. چه تفاوت ؟ برای چه ؟ در طول دوره از مستند من عالی ارتباط با وزیر و همچنان به انجام این کار.”

“امروز دولت است و نه به دلیل ایدئولوژی. اما مسئولیت اجرای این قدرت در حال حاضر با Uddhav Thackeray” این NCP supremo اضافه شده است.

Pawar نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفت BJP گفت: سیاستمداران باید به رای دهندگان داده شده به عنوان حتی رهبران قدرتمند مانند ایندیرا گاندی و اتل بیهاری واجپایی شده بود شکست خورده در انتخابات است.

نخوری سابق سانتی متر Devendra Fadnavis خود “Mi punha yein (من خواهد آمد)” خودداری طی نظر سنجی Pawar گفت که رای دهندگان فکر می کردم که این موضع smacked از غرور و احساس که آنها باید درس.

“در یک دموکراسی شما نمی توانید فکر می کنم که می خواهد در قدرت باقی می ماند تا ابد. رای دهندگان را تحمل نخواهد کرد اگر آنها گرفته شده برای اعطا. قدرتمند رهبران با جرم پایه مانند ایندیرا گاندی و اتل بیهاری واجپایی شده بود را شکست داد. این بدان معنی است که در شرایط دموکراتیک و حقوق مشترک انسان عاقل تر از این سیاستمداران است. اگر ما سیاستمداران عبور از خط او به ما می آموزد درس. بنابراین مردم نمی مانند ایستاده است که ما دوباره به قدرت’,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>