مغلوب ساختن پیشی جستن نشدم بایدن در مردم از رنگ در بالا کمپین صفوف

واشنگتن جولای 11

در میان تابستان نژادی ناآرامی و خواستار تنوع بیشتر در رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشدم دموکراتیک رقیب جو بایدن در, درصد از مردم از رنگ در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان با توجه به داده ها از کمپین های ارائه شده به آسوشیتد پرس.

بیست و پنج درصد از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور ارشد کارکنان غیر سفید در مقایسه با 36 درصد از بایدن ارشد کارکنان. بایدن کلی انتخاباتی است که 35 درصد غیر سفید; تهمت انتخاباتی ارائه نمی دهد قابل مقایسه با تعداد.

و نه کمپین ارائه نژادی ضعف خود را غیر سفید کارکنان و نه تعداد کل کارکنان که در اشتغال از جمله کارمندان ارشد.

طرفداران گروه های اقلیت می گویند کارکنان تنوع لازم است برای اطمینان از نامزدهای سیاسی شنیدن یک طیف گسترده ای از صداها و دیدگاه برای کمک به آنها را درک می کنیم نگرانی های جوامع مختلف و گروه های ذینفع—به خصوص در زمانی که نژادی و بی عدالتی است که در جلو و مرکز ملی گفتگو. و در حالی که بایدن دارای یک لبه در مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد مقدار زیادی بیشتر انجام شود تا در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به طور کلی.

جنیفر Lawless مشترک المنافع استاد سیاست در دانشگاه ویرجینیا گفت: “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نقاط عطف است که نبوده و آمار” توسط مبارزات سیاسی مانند یک مرد یا زن کارگردانی—و برنده—یک انتخابات ریاست جمهوری است. و او گفت: داشتن متنوع کارکنان در سطوح پایین تر در مبارزات می تواند کمک به افزایش استخر از مدیران آینده, سرمایه گذاری صندلی ها و دیگران است.

“این همه بخشی از خط لوله” بی قانون گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آرایش کردم دو تا را در ماه ژوئن هنگامی که معاون رئیس جمهور مایک پنس در توییتی—و بعد از آن حذف شده—یک عکس از سفر خود به ستاد. این عکس در نگاه اول جلب توجه برای عدم اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک میان کارکنان. اما آن را نیز قابل توجه دریا عمدتا سفید مواجه است.

اریک رودریگز معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست و دفاع در UnidosUS گفت: بایدن تیم تا به حال بیشتر Latinos در ارشد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما نیاز مردم از آن جوامع قادر به ایجاد این ارتباط گفت:” رودریگز که در سازمان استفاده می شود به نام شورای ملی La Raza.

رقیب مبارزات شانس بهتر است—و در مورد حتی—در به کارگیری زنان با زنان پر کردن بیش از نیمی از تمام مشاغل به طور کلی و بیش از نیمی از ارشد.

رئیس جمهور در قانون لارا تهمت که سفید است, مشاور سابق کاخ سفید, مرسدس بنز, Schlapp که کوبا آمریکا و کاترینا Pierson, که سیاه و سفید است و مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزات انتخاباتی در میان بالاترین-مشخصات زن ارشد کارکنان مشغول به کار برای کمک به تجدید انتخاب او.

دیگر شامل سابق رادیو فردا, میزبان, Kimberly Guilfoyle, در حال حاضر یک کمپین جمع آوری کمک و دختر از مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., و هانا کاستیلو کمپین ائتلاف مدیر. Guilfoyle اواخر از پورتوریکو. Castillo مکزیکی است ،

بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز است که سیاه و سفید, کمپین بالاترین رتبه فرد از رنگ و در 30 جوانترین عضو حلقه درونی خود را. نامزد نیز به تازگی در آورده چند آمریکایی های آفریقایی تبار که کار را برای باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از جمله Karine Jean-Pierre قبلا یک ان بی سی نیوز و MSNBC تحلیلگر سیاسی.

جمال قهوه ای, سخنگوی بایدن گفت: معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی نشان دهنده “تنوع وسعت و وعده آمریکا”.

“او معتقد است که دموکراسی ما قوی است که مردم خود را منعکس شده در دولت خود را” اضافه شده قهوه ای که سیاه و سفید است.

قتل در ماه مه جورج فلوید بود که سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس را برانگیخت سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خواستار بیشتر اقلیت نمایندگی در سراسر هیئت مدیره در جامعه آورده است که تازه موشکافی به ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

بایدن به حال با آن مواجه سوالات پیش از آن در مبارزات انتخاباتی مورد عدم تنوع در کارکنان خود را. همراه با اضافه کردن بیشتر مردم از رنگ به مبارزات انتخاباتی خود بایدن وعده داده است یک دولت که “به نظر می رسد مانند امریکا” اگر او انتخاب شده است در تاریخ 3 نوامبر.

جمعیت ایالات متحده است که حدود 60 درصد سفید 19 درصد لاتین و 13 درصد سیاه, با توجه به اداره آمار تخمین می زند.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است مشابه تعهد در مورد پتانسیل دوره دوم. مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به بحث در مورد اقليت ها در کمپین کارکنان.

چهار زن در حال حاضر در حال خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه: مدیر سازمان سیا Gina Haspel و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos هر دو آنها سفید; Jovita Carranza, لاتین است که منجر به مدیریت کسب و کار کوچک و حمل و نقل وزیر ایلین چائو که متولد تایوان. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>