ما مجموعه رکورد جدید COVID موارد روز سوم در یک ردیف در بیش از 69,000; موارد عبور 3 میلیون

فلوریدا, جولای 10

موارد جدید COVID-19 افزایش بیش از 69,000 در سراسر ایالات متحده در روز جمعه با توجه به رویترز شمارش تنظیم یک رکورد برای سومین روز متوالی به عنوان والت دیزنی با همکاری گیر به برنامه های خود را برای بازگشایی آن گل سرسبد پارک در سخت ضربه فلوریدا.

در مجموع از نه ایالت آمریکا — آلاسکا, گرجستان, آیداهو, آیووا, لوئیزیانا, مونتانا, اوهایو, یوتا و ویسکانسین نیز رسیده سوابق تک-بعد از عفونت.

در تگزاس یکی دیگر از داغ منطقه فرماندار گرگ ابوت روز جمعه هشدار داد که او ممکن است مجبور به تحمیل جدید clampdowns اگر دولت نمی تواند بنیادی خود را ضبط-تنظیم caseloads و hospitalisations از طریق ماسک و اجتماعی فاصله.

“اگر ما نمی اتخاذ این بهترین عمل آن می تواند منجر به تعطیلی کسب و کار” جمهوری خواه فرماندار محلی گفت KLBK-تلویزیون در آوببکک اضافه کردن آن آخرین چیزی که او می خواست.

کالیفرنیا روز جمعه اعلام کرد دولت منتشر خواهد شد تا 8,000 زندانیان زود از زندان به سرعت گسترش COVID-19 داخل امکانات. در زندان ایالتی سن کوئنتین در خارج سان فرانسیسکو نیمی از این تسهیلات تقریبا 3,300 زندانیان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

والت دیزنی شرکت گفت: این پارک در اورلاندو خواهد باز در روز شنبه به تعداد محدودی از مهمانان که همراه با کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک. این پارک همچنین لغو رژه اتش نمایش و اتفاقاتی که به طور معمول رسم کرد.

دیزنی افسر ارشد پزشکی گفت: در اوایل این هفته او اعتقاد داشت که قوانین اجازه می دهد مهمان به بازدید از پارک با خیال راحت.

تقریبا 19,000 افراد از جمله برخی از پارک کارگران را امضا طومار درخواست دیزنی به تاخیر بازگشایی. این اتحادیه به نمایندگی از 750 والت دیزنی جهان اجرا کرده است ثبت یک شکایت علیه این شرکت ادعا اقدامی تلافی جویانه در برابر اعضای بیش از یک اتحادیه خواست که آنها آزمایش می شود برای COVID-19.

دیگر پارک باز در اورلاندو در ماه ژوئن از جمله Comcast پارسیان Universal Studios Orlando و سی ورلد سرگرمی وارز سی ورلد.

فلوریدا همچنان یکی از بدترین نقاط برای این ویروس در کشور و در میان تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن مرگ و میر در حال افزایش است و بر اساس یک تحلیل رویترز از مرگ و میر در دو هفته گذشته در مقایسه با قبل از دو هفته است.

روز پنج شنبه دولت گزارش یک رکورد 120 کشته و افزود: یکی دیگر از 92 روز جمعه. آن را ثبت 11,433 جدید COVID-19 موارد در جمعه فقط از دولت ضبط و حدود 7000 hospitalisations.

بیش از چهار ده بیمارستان در فلوریدا باید گزارش خود را به واحد مراقبت های ویژه کامل بودند.

این ماه فلوریدا بارها گزارش مطلب جدید روزانه coronavirus موارد بیش از هر کشور اروپایی تا به حال در اوج شیوع بیماری خود را. فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک جمهوری خواه خشم برخی از ساکنان و کارشناسان پزشکی با تماس با اسپایک “تصویری بر روی صفحه رادار”.

روز جمعه DeSantis گفت که دولت را دریافت بیش از 17,000 ویال از داروی ضد ویروسی remdesivir از دولت آمریکا اضافه کرد: “که شما چیزی است که امیدوارم کمک به بهبود نتایج بیمار.”

اسکات Burkee یک مرد 43 ساله سابق دیزنی کارمند از Davenport, فلوریدا گفت: DeSantis “نشان داده صفر تلاش برای کنترل گسترش او می شود نگران زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن می کند. این ویروس است که به وضوح خارج از کنترل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به فلوریدا روز جمعه برای یک رویداد در ارتش ایالات جنوبی فرمان و یک کمپین جمع آوری کمک.

رییس جمهور در این sparred با دولت و مقامات محلی و معلمان اتحادیه های کارگری بیش از بازگشایی مدارس و گفت: روز جمعه وزارت خزانه داری را دوباره بررسی مالیات معاف وضعیت و کمک های مالی از کسانی که باقی می ماند بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا قول داد به کاهش بودجه فدرال به مدارس و خارج کردن دانشجویان خارجی از حضور در دانشگاه در ایالات متحده مگر اینکه خود را به مدارس ارائه در کلاس های حضوری. بیشتر بودجه آموزش و پرورش آمده از وزارت امور خارجه و خزانه های محلی.

تعداد تایید ما عفونت است که بیش از 3 میلیون با توجه به همشهری چوب خط, تخت, ترس, که بیمارستان ها غرق خواهد شد.

تقریبا 134,000 آمریکایی درگذشت, تلفات است که کارشناسان هشدار می دهند احتمال افزایش همراه با افزایش موارد است.

به طور کلی COVID-19 موارد در حال افزایش در 44 ایالت آمریکا بر اساس یک تحلیل رویترز از موارد برای دو هفته گذشته در مقایسه با قبل از دو هفته است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>