پس از دانشگاه هاروارد و MIT دانشگاه جانز هاپکینز شکایت تهمت admn برای جلوگیری از حاکمیت بر دانشجویان خارجی

نیویورک جولای 12

دانشگاه جانز هاپکینز اتحاد پیوست یک لیست در حال رشد از معتبر موسسات آموزش عالی در ایالات متحده تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آن “بی رحمانه” تصمیم به اجازه می دهد تا دانشجویان خارجی را به صورت آنلاین-تنها دوره های ترم پاییز.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قوانین جدید برای دانشجویان بین المللی برای آینده ترم پاییز (سپتامبر تا دسامبر) است که نیاز به آنها را به یک فرد با کلاس در کشور باقی می ماند. بسیاری از دانشگاه های آمریکا باید کوچک به عقب و یا حذف شده در کلاس های حضوری به دلیل مواج COVID-19 بیماری همه گیر.

دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) طرح دعوی در دادگاه فدرال در روز جمعه هل دادن در برابر تهمت و دستور دولت است که به طور ناگهانی لغو تسهیلات برای یادگیری آنلاین در طول COVID-19 pandemic برای نزدیک به 5000 دانشجویان بین المللی در دانشگاه و هزاران نفر دیگر در سراسر کشور.

دانشگاه جانز هاپکینز گفت: تغییر سیاست اعزام دانشجویان به کشورهای خود را اگر آنها نمی, ثبت نام در کلاس های حضوری “ناگهان و به طور غیر منتظره” فرو دانشگاه جانز هاپکینز و تقریبا تمام آموزش عالی در ایالات متحده به هرج و مرج.

صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان هندی در آمریکا تحت تاثیر قرار خواهد شد تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد بیش از 1,94,000, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی از آمریکا در ماه ژانویه این سال است.

این JHU شکایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن دی سی به دنبال موقت سفارش محدود در برابر این پیشنهاد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بیان کرد که آن را “خودسرانه و هوس باز” غیر قانونی و برگشت از راهنمایی قبل از آن که بر ماه از برنامه ریزی دقیق مبتنی است.

بالتیمور-بر اساس موسسه خصوصی می پیوندد شناخته شده دیگر مدارس مانند دانشگاه هاروارد موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم تشکیل پرونده قضایی برای جلوگیری دولت آمریکا از اجرای قانون جدید.

“دولت تصمیم بلاعوض ظالمانه و مغایر با آنچه این کشور در مورد” JHU جمهور Ronald J. Daniels گفت.

“دانشگاه باقی مانده بود با هیچ گزینه ای جز آوردن اضطراری طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال برای جلوگیری دولت از هل دادن به جلو با یک غیر قانونی و خلاف قانون اساسی بخشنامه که اگر مجاز به ایستادن خواهد اساسا تضعیف آموزشی آزادی و ارزشهای انسانی است که تحریک و تشجیع کردن آموزش عالی در کشور ما” او در بیانیه ای گفت.

“این ناعادلانه و تبعیض آمیز حمله به دانشجویان بین المللی کاهش به هسته هدف ما از آموزش و پرورش و تحقیق” JHU کشيش Sunil Kumar گفت.

“آن را نمی توان مجاز به ایستادن” کومار گفت.

یخ قاعده به دارندگان دو نوع ویزا از جمله F-1 ویزای که اجازه می دهد تا غیر مهاجر دانش آموزان به دنبال ترم تحصیلی در ایالات متحده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهانی اعلام upends که بررسی دقیق است. حساب آن را نه برای خطرات مرتبط با تعویض به یک فرد در رویکرد و نه برای امکان وجود دارد که ما ممکن است هیچ چاره ای جز بازگشت به تمام کلاس های آنلاین اگر همه گیر طول می کشد به نوبه خود برای بدتر از” JHU بیانیه ای گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است ممکن است دانش آموزان به انتخاب بین افزایش قرار گرفتن در معرض یک ویروس کشنده و حفظ وضعیت ویزای بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که JHU تعیین خواهد کرد که چگونه آن را اجرا ماموریت خود را از آموزش و پژوهش با خیال راحت و بدون مداخله دولت.

این ویروس به کشته شدن بیش از 134,000 مردم در آمریکا و آلوده بیش از سه میلیون نفر دیگر را در بدترین ضربه ملت است.

“منظور پایین آمد و بدون اطلاع آن ظلم و ستم پیشی گرفته و تنها توسط آن بی مبالاتی. به نظر می رسد که آن را طراحی شده به صورت هدفمند به محل فشار در کالج ها و دانشگاه ها برای باز کردن خود را در دانشگاه کلاس های درس به صورت حضوری آموزش این سقوط را بدون توجه به نگرانی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان و مربيان و دیگران” دانشگاه هاروارد جمهور لری Bacow گفت: در حالی که در واکنش به یخ را در دستور.

آمریکا دارای بیشترین دانشجوی بین المللی جمعیت در جهان با بیش از 1 میلیون نفر از این کشور بالاتر دانش آموزان آموزش و پرورش حدود 5.5 درصد از دانشجویان در آمریکا که از خارج از کشور با توجه به سازمان های غیر انتفاعی موسسه آموزش بین المللی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در اوایل این هفته است که دانشجویان بین المللی هستند خوش آمدید در این کشور اضافه کرد که سیاست “فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر برای غیر مهاجرتی دانش آموزان به ادامه تحصیل در ایالات متحده در حالی که همچنین اجازه می دهد برای مناسب اجتماعی فاصله باز و عملیاتی دانشگاه در سراسر امریکا”. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>