چین CanSino در مذاکرات برای COVID واکسن فاز سوم خارج از کشور

موفقیت چین در رانندگی COVID-19 عفونت ساخته شده است آن را سخت تر برای انجام در مقیاس بزرگ آزمایش واکسن و تا کنون تنها چند کشور توافق کرده اند که برای کار با آن است.

“ما در حال تماس و روسیه و برزیل و شیلی و عربستان سعودی (برای فاز سوم) و آن را هنوز هم در بحث” کیو Dongxu مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران CanSino گفت: یک ضد ویروسی داروی کنفرانس توسعه در ونلینگ در شرق چین است.

او گفت: فاز سوم محاکمه شد و به احتمال زیاد برای شروع “خیلی زود” و این شرکت قصد دارد برای جذب 40,000 شرکت کنندگان در آزمون.

آن COVID-19 نامزد Ad5-nCov شد برای اولین بار در چین به حرکت به تست انسان در ماه مارس است اما در حال اجرا در پشت بالقوه دیگر واکسن در شرایط آزمایشی پیشرفت است. در دو گروه آزمايش واکسن طراحی و توسعه توسط Sinovac تراریخته و یک واحد ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) در حال حاضر تایید شده برای فاز سوم کارآزمایی بالینی است.

کیو گفت: فاز دوم آزمایشات مربوط به 508 نفر را به همراه داشت “خیلی بهتر” از نتایج فاز من در مورد واکسن ایمنی و قابلیت باعث پاسخ ایمنی است. او را فاش نمی کند شواهد خاص.

او گفت: کارخانه جدید در حال ساخت در چین اجازه خواهد داد که آن را به تولید 100-200 میلیون دوز از coronavirus واکسن در هر سال در اوایل 2021.

چین نظامی که واحد پژوهشي شرکت توسعه واکسن نامزد مورد تایید خود استفاده نظامی ماه گذشته در حالی که Sinopharm دو تجربی عکس های ارائه شده به کارکنان دولت-شرکت های متعلق به سفر خارج از کشور.

Zeng Guang سابق ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این کنفرانس گفت که چینی ساخت گروه در خارج از کشور به ویژه علاقه مند به گرفتن آزمايش واکسن.

او همچنین گفت: بحث باید شروع کنید که آیا برای راه اندازی اورژانس تلقیح واکسن تجربی “در حال حاضر است.”

وجود دارد هیچ تایید واکسن هنوز برای COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سطح جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>