کروناویروس در آسام: دولت لیست شرایط برای COVID-19 بیماران به دنبال خانه قرنطینه

Flight passengers coming to Guwahati will now be subjected to COVID-19 Antigen test at the airport.پرواز مسافران به گواتی در حال حاضر خواهد شد به قرار COVID-19 آزمایش آنتی ژن در فرودگاه.

این آسام دولت اجازه می دهد غیر علامتی COVID-19 مثبت بیماران برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه تنها در صورتی که آنها ثبت نام انجام توافق به شرایط خاص خانواده و سلامت وزیر رفاه Himanta Biswa سرما گفت: در روز شنبه.

این بیماران باید به اطمینان حاصل شود که همسایگان خود و جوامع مسکن هیچ اعتراضی به خانه خود را قرنطینه وجود ندارد و افراد مسن در خانواده و آنها را خصوصی پزشک برای بررسی وضعیت سلامت خود را هر سه ساعت ،

اخبار مرتبط

علاوه بر این آنها نیاز به oximeter پالس در خانه و باید قادر به رسیدن به وسیله نقلیه شخصی به بیمارستان, در مورد وضعیت آنها رو به وخامت سرما گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“وزارت بهداشت و درمان نیست و ترجیح می دهند خانه قرنطینه وجود دارد به عنوان یک خطر انتقال بیماری به دیگران در خانه به خصوص افراد مسن و کودکان. ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود که تمام COVID-19 بيمار در دسترس خواهد بود برای درمان به موقع” او گفت:.

اجتماعی مجموعه ای در آسام به گونه ای است که معمولا “سه نسل با هم زندگی می کنند در یک خانه و اگر بیمار جدا نیست احتمال وجود دارد که بیمار ممکن است آلوده 10 نفر دیگر” او گفت:.

“وجود دارد اما ثابت درخواست از بیماران برای خانه قرنطینه و اگر آنها آزادی انتخاب است اما ما نمی توانیم اجازه می دهد آنها را آلوده به دیگران است. ما می توانیم اجازه می دهد آن را تنها در صورتی که تحقق این شرایط” او اضافه شده است.

پرواز مسافران به گواتی در حال حاضر خواهد شد به قرار COVID-19 آزمایش آنتی ژن در فرودگاه و کسانی که تست منفی خواهد بود و مجاز به رفتن به صفحه اصلی قرنطینه به مدت 14 روز ،

“همچنین ما متوجه است که بیمارستان های خصوصی هستند و نه بستری بیماران بدون COVID, آزمون, اگر ما تا به حال از آنها خواست به راه اندازی امکانات تست و به جز چند بسیاری انجام داده است تا در نتیجه افزایش عوارض و مرگ و مير” او گفت:.

در مورد بحرانی بیماران نیاز فوری به بستری شدن در بیمارستان “ما تصمیم گرفته اند که نتایج خود را پردازش خواهد شد در عرض 24 ساعت ارائه نمونه های دریافت شده قبل از 12 ظهر هر روز” سرما گفت.

وزارت بهداشت و درمان نیز اختصاص داده شده COVID مرکز مراقبت از زنان باردار و کودکان زیر سن 12 و سالمندان Covid مرکز برای شهروندان ارشد بالاتر از سن 65 که در آن ساعت پزشکان و پرستاران در دسترس خواهد بود, او گفت:.

او گفت که تمام مرگ و میر که در آن COVID-19 است علت زمینه ای خواهد بود گواهی مرگ حسابرسی هیئت مدیره با توجه به دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی (ICMR).

پس از افزایش در تعداد مرگ و میر تهاجمی خط از درمان با استروئیدها و پلاسما درمانی آغاز شده است در گواتی کالج پزشکی بیمارستان با بیماران مبتلا به نشان دادن نشانه هایی از بهبود سرما گفت.

وضعیت در شهرستان گواتی است که گزارش 6,221 موارد مثبت تا به امروز هنوز هم بحرانی و “COVID-19 هنوز هم فعال است اما ما باید قادر به پایین آوردن رای مثبت به 21 درصد از 30 درصد زمانی که مستند تحمیل شد” او گفت:.

“ما شده اند قادر به تست یک دهم از جمعیت این شهر است که قابل توجه هم برای شهر و دولت” وزیر اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>