COVID-19: 6 متحده در برابر انجام, دانشگاه, امتحانات, HRD وزارت می گوید دانش آموز بسیار مهم ارزیابی

UGC, final year university exams, HRD Ministry , COVID 19کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) در آن تجدید نظر دستورالعمل به کارگردانی موسسات آموزش عالی که در سال آخر امتحانات خواهد بود انجام شده در ماه سپتامبر سال 2020 است.

سال آخر دانشگاه امتحانات آخرین اخبار: با شش کشور ابراز رزرو در برابر انجام نهایی سال امتحانات در دانشگاه ها در نظر COVID-19 وضعیت HRD وزارت تأکید کرده است که دستورالعمل صادر شده توسط UGC باید به دنبال mandatorily و ارزشيابی اساتيد از دانش آموزان بسیار مهم است برای اطمینان از اعتبار و فرصت های شغلی.

هفته گذشته کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) در آن تجدید نظر دستورالعمل به کارگردانی موسسات آموزش عالی که در سال آخر امتحانات خواهد بود انجام شده در ماه سپتامبر سال 2020 به جای جولای سال 2020 به عنوان در هر دستورالعمل آن اعلام کرد در ماه آوریل است.

اخبار مرتبط

پنجاب ماهاراشترا Odisha, Tamil Nadu, West Bengal و دهلی نو اعلام کرده اند رزرو در برابر این طرح با استناد به COVID-19 وضعیت.

“دستورالعمل نکرده اند اعلام کرد که امتحانات باید انجام حق دور امتحانات باید به این نتیجه رسیدند سپتامبر به پایان رسید. متحده می تواند با تدبیر و تقویم هر زمان که این امکان پذیر است برای انجام امتحانات در این جدول زمانی. همچنین امتحانات انجام می شود یا به صورت آنلاین و آفلاین و یا در مخلوط حالت. کاملا انجام دور با امتحانات است که امکان پذیر است وضعیت. این UGC دستورالعمل الزام آور در طبیعت” ارشد HRD مقام وزارت گفت.

“ارزشيابی اساتيد از دانش آموزان بسیار مهم و نقطه عطف در هر سیستم آموزش و پرورش. عملکرد در امتحانات می دهد اعتماد به نفس و رضایت دانش آموزان و بازتابی است از شایستگی و عملکرد و اعتبار است که لازم است برای جهانی مقبولیت” رسمی اضافه شده است.

این HRD وزارت مارس دیدار با دولت دبیران آموزش و پرورش در این هفته برای اطمینان از یکنواختی با توجه به نهایی ارزیابی از دانش آموزان به دنبال درجه است.

“هر UGC عمل بخشنامه توسط کمیسیون لازم الاجرا است. همانطور که از در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام آزمون های بسیار زیادی را در محل. وزارت باز است به بحث در مورد نگرانی های خود را با دولت ها و کار کردن یک راه حل عملی اما اعتبار علمی نمی تواند به خطر بیافتد.

“بالا رتبه بندی دانشگاه های جهان تصمیم گرفتند برای امتحانات نهایی انجام می شود از راه دور. مثل پرینستون و دانشگاه MIT دانشگاه کمبریج و امپریال کالج لندن و دانشگاه تورنتو و مک مستر در دانشگاه هایدلبرگ و دانشگاه هنگ کنگ را با توسل به فن آوری های آنلاین مبتنی بر مدل از انجام امتحانات” رسمی اضافه شده است.

این UGC دستورالعمل مارس و اصلاح دستورالعمل ها از ماه جولای تغییر معاینه پنجره از جولای تا سپتامبر است. اما آن را کارگردانی تمام موسسات آموزش عالی به انجام ترمینال ترم یا سال آخر امتحانات یا آفلاین یا آنلاین و یا در مخلوط حالت.

سال اول و دوم دانش آموزان, بودند معاف از امتحانات و ارزیابی می شود بر اساس ترم قبلی عملکرد داخلی و ارزیابی.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16, هنگامی که این مرکز اعلام کرد در سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان یکی از اقدامات شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

یک مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24, که آمد روز بعد. در حالی که دولت کاسته چندین محدودیت های مدارس و کالج ها همچنان بسته باقی می ماند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>